Výsledek

Klub1. poločas2. poločasCelkem
Tichá022
Bludovice000

Report

K prvnímu odvetnému zápasu ve skupině odjížděli bludovičtí k soupeři, s nímž jsme doma sehráli opravdu vyrovnané utkání a to na půdu Tiché. Doma šlo o zápas v horkém počasí a rozdíl v počtu střídajících byl samozřejmě i v zápase venku. Zápasu se tentokrát nemohl zúčastnit trenér Antonín Studený jenž se fyzicky připravoval na utkání mužů, které se hrálo v tentýž den. A tak se týmu opět ujal trenér Miroslav Blažek, který přišel s jasnou taktikou – držet míč na svých kopačkách a soupeře unavit běháním bez míče. Trošku zkomplikovat hru se snažilo opět počasí, které hráčům připravilo přímo uragán v kterém šlo vidět, že se opravdu zle pohybuje.

Během pár minut ale nikdo vítr neřešil a šlo se do tuhého boje. V první půli byla hra naprosto vyrovnaná. Obě dvě obrany fungovaly výborně a když už se útočníci na jedné či druhé straně prosadili ke střele, zlikvidoval ji gólman nebo brankovou konstrukci netrefili vůbec. První část však byla na šance docela chudá, jelikož si ani jeden tým nechtěl nic darovat. Přesto se hra přelévala ze strany na stranu a čekalo se na první chybičku, která však do poločasu nepřišla. Na našich nadějích šlo vidět, jak náročný zápas hrají, a že dva na střídačce oproti sedmi střídajícím na lavičce hostů dává opravdu zabrat. Odhodlání vrátit domácí porážku však vlívalo do žil adrenalin, který se chtěl v druhé části zúročit.

Po přestávce se dle klasické domluvy v brance bludovických prohodili brankáři a očekával se dále tuhý boj oživený Teodorem Tomanem ve hře, který si se svým siamským dvojčetem Pavlem Schneiderem na hřišti rozumí jako snad nikdo. Bohužel však po dvou minutách přišla ona chybička na kterou se čekalo a bohužel na straně hostů. V houštině hráčů se snažil jeden z obránců využít pomoci přihrávky na stopera avšak přihrávka byla tak prudká, že z toho vznikl brejk jednoho z útočníků Tiché. V tak luxusní pozici kdy běžel sám na brankáře nezaváhal a náš soupeř tak šel do vedení. To ale kupodivu bludovické vůbec nezlomilo a snažili se dále předvádět výkon, za který by zasloužili daleko více než jen potlesk přihlížejících diváků.

Utkání tak nadále bylo vyrovnané, ale díky únavě hráčů na obou stranách se začaly tvořit i vyložené šance, v kterých asi z tíhy okamžiku těžkého utkání, nedokázal nikdo nic vytěžit. Ve chvíli kdy se zápas blížil ke konci nezbývalo nic než zariskovat a tak trenér Miroslav Blažek nabádal v posledních minutách k maximálnímu možnému tlaku, protože tomuto utkání rozhodně slušela minimálně remíza. Jak už to ale v tak vypjatých zápasech bývá, bylo to buď a nebo a tak se v poslední minutě dostali domácí do protiútoku, kdy šli snad v pěti hráčích na jednoho obránce. Míč se dostal k útočníkovi k tyči, kterou si krásně vykryl bludovický brankář Ríša Kudělka, avšak smůlu jsme si vybrali do dna, když se míč v malé škvírce mezi tělem a tyčkou odrazit do tyče do zad našeho gólmana a zapadl do sítě. To byl poslední moment utkání a tak se nám opět potvrdilo, že fotbal je úžasná hra, ale někdy se to štěstíčko přikloní na opačnou stranu. Za předvedený výkon děkujeme a doufáme, že takto zavaříme i dalšímu našemu soupeři..týmu ze Štramberku už tuto středu.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno
3. 10. 2020 13:45 OS mladší žáci 7 + 1 sk. B 2020/2021 1 90'

Tichá

Hřiště

Hřiště Tichá
Tichá na Moravě, Tichá, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 74274, Česká republika