Výsledek

Bludovice213
Tichá246

Report

Mládežnicky nabitý týden plný fotbalu na domácím hřišti zakončili v neděli ráno mladší žáci. Do Parku legend, jak přezdíváme našemu hřišti, zavítal tým z Tiché o kterém trenéři nevěděli vůbec nic, jelikož za pětiletou novodobou historii mládeže se tyto týmy ještě nestřetly. Souboj to byl velice důležitý, jelikož vítězný tým by si upevnil místo na špičce tabulky a útočil by tak na první místo z lepší pozice. Ihned po příjezdu hostů bylo jasné, že půjde o tuhý boj.

Několik hráčů výškou převyšovalo naše, z velké části přípravkové, členy týmu. I počet fotbalistů byl vyšší, tudíž v teplém počasí bylo jasné, že bude v takovémto vyrovnaném souboji rozhodovat fyzička. Začátek byl opatrný než se obě strany oťukají. Tempo se však začalo zvyšovat přibývajícími šancemi na obou stranách. Skvělé obrany obou týmu útočníkům moc nedovolovaly. I přesto se našlo několik obrovských šancí a diváci rozhodně neměli nouzi o napětí. Bludovičtí sice museli v první půli skóre vždy dotahovat, avšak výkon obou celků byl úžasný.

V napjatém utkání tak neunikla ani žádná chyba rozhodčího (trenéra Miroslava Blažka), který špatně vyhodnotil faul na unikajícího Tomáše Nedělu téměř sám na brankáře, z čehož mohla být velice výhodná standardní situace. Do kabin tak šly oba mančafty za smírného stavu 2:2. Do druhé půlky vletěli bludovičtí s obrovskou vervou. Za každou cenu chtěli vyválčit domácí vítězství a snaha byla odměněna vedoucí brankou a tak se poprvé v utkání vedlo. Naneštěstí nepozornost a uspokojení z vedení dalo obrovskou možnost hostům, kteří ihned z protiútoku trestali a tak slastný pocit z převahy netrval ani minutu.

Bohužel v druhé části zápasu se začala projevovat obrovská únava. Většina týmu totiž hrála již třetí utkání v pěti dnech a když se přidá velký počet střídajících hráčů na straně Tiché, nešlo ani našim talentům vyčítat, že fyzička odcházela rychleji než v jiných utkáních. Bludovická mládež tak pocítila letošní první porážku, avšak o body a vítězství jde vždy až na druhém místě…důležitý je pocit, že si to každý užil, jak hráči tak diváci. Děkujeme za maximální výkon hráčům a podporu diváků a doufáme, že nás přijdete podpořit už tuto středu opět v domácím prostředí proti týmu Mořkova.

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno Návštěva
13. 9. 2020 10:00 OS mladší žáci 7 + 1 sk. B 2020/2021 6 60' 40 diváků

Tichá

Matyáš Bartoň Útočník 43'