Výsledek

Bludovice426
Mořkov000

Report

Velice náročný program pro část týmu, který hraje v přípravce i žácích, pokračoval čtvrtým zápasem v osmi dnech. Únava z tak ohromné porce zápasů už se začíná projevovat, avšak kluci mají neustále chuť hrát a překonávat sami sebe. Tentokrát se nás přijel pokusit zaskočit tým z Mořkova.

Předchozí výsledky lehce favorizovaly tým Bludovic, ale jak už z fotbalového života víme, nikdy není nic jasné dokud nezazní píšťalka rozhodčího na konci utkání. Hosté byli určitě hodně nažhaveni vyhrát konečně své první letošní utkání, jelikož se v areálu hřiště objevili o mnoho dříve než samotní domácí hráči. Od této chvíle trenéři věděli moc dobře, že nepůjde o jednoduchý souboj.

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, nikdo nechtěl udělat závažnější chybu. Mnoho šancí tak k vidění nebylo, pouze souboje na hraně pravidel, které oba týmy začaly dostávat do varu. Domácí poté dokázali vstřelit svůj první gól a pomaličku začali přebírat kontrolu nad zápasem.

Hosté však nic nevzdávali a o dobrý výsledek se rvali pěknými akcemi a občas i velkým závarem před naší brankou. Benevolentnější přístup rozhodčího však dokázal bludovické tak nahecovat a napumpovat adrenalinem, že se v posledních čtyřech minutách první půle trefili hned třikrát a do šaten se šlo za příjemného stavu 4:0.

Další část zápasu začal podobně opatrně jako první. Ale díky příjemnému vedení si naši hráči dokázali chvilkami podržet balon na kopačkách a nechat běhat soupeře. Samozřejmě jak už to tak v našich luzích a hájích bývá, když už vedete dost, chcete více. A tak se bludovičtí mladíci pokoušeli o další branky, ale dobře chytající gólman hostů dokázal spoustu akcí zastavit. V určitých okamžicích domácí produkovali veliký tlak, jenže ta naše koncovka…tyčky a náruč gólmana jsou nám asi souzeny.

Nakonec se však podařilo soupeře ještě dvakrát překonat a černobílí sokoli si tak mohli znovu zařvat svůj vítězný pokřik. Potěšující je ovšem nula na kontě brankáře Teodora Tomana a to, ze porce gólů se rozdělila mezi několik hráčů a dokazujeme tak, že branku může dát kdokoliv, když tým drží pohromadě a plní trenérovy pokyny. Všem divákům děkujeme za podporu.

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno
16. 9. 2020 17:00 OS mladší žáci 7 + 1 sk. B 2020/2021 5 60'

Hřiště

Park legend