Výsledek

Klub1. poločas2. poločasCelkem
Bludovice7613
Štramberk123

Report

Sada několika domácích mládežnických zápasů během dvou týdnů byla završena utkáním s týmem, jenž vždy budí respekt, a to týmem Štramberka. Tento soupeř oplývá dlouhodobě výbornou práci s mládeží a proto bylo třeba krotit papírové předpoklady, že bychom měli vyhrát. Obzvlášť když o den dříve s přehledem svého soka z Lubiny porazili. Do utkání vstoupili domácí opatrně a nechtěli ponechat nic náhodě, proto se obvyklý střelec a záložník Teodor Toman přesunul při absenci, v posledních zápasech neskutečného Karla Alta, do obrany.

Chvíli se hledal a jeho útočné choutky byly cítit při každém pohybu. Naši mladí hru docela ovládali a každá lepší příležitost štramberských končila buď na kopačkách obrany nebo v rukou gólmana Ríši Kudělky. Hosté měli také svou hvězdu a ta nám dokázala zatápět. Hráč s patnáctkou na zádech si svými výpady vypracoval několik hezkých střel ale v síti skončila pouze jedna. Těchto manévrů si totiž byli naši talenti vědomi a tak se povedlo soupeře zkušeně zdvojovat. Lehčí dominance ve hře vedla k poločasovému výsledku 7:1.

Do další části se udělala obvyklá změna na pozici brankáře a své pozice si prohodili Teodor Toman a Ríša Kudělka. Oba dva i po změně dokazovali, že jejich univerzálnost je výjimečná. Obrana dále šlapala jako v první půli. Domácí však začali více prostřídávat a tak se mohla do listiny úspěšných střelců po dlouhé době zapojit i Růženka Stromšíková, která svou technikou dokázala udivovat diváky. Průběh druhé půle tak byl opět v tempu bludovických.

Svou skvělou střeleckou formu v zápase opět potvrdili Ríša Krutílek (3 góly), Pavel Schneider (5 gólů), či Teodor Toman (3 góly), který dokonce z pozice brankáře v druhé půli využil zaváhání a vyběhnutí hostujícího gólmana, a ranou přes celé hřiště se nemýlil. Skvělé výkony však podali všichni hráči a patří jim veliký dík. Je třeba taky připomenout, jak už bývá poslední zápasy zvykem, že si odbyl svou premiéru za Bludovice další nováček v týmu, Vítek Neděla. Děkujeme tak za podporu a těšíme se na vás v dalších utkáních.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno Návštěva
19. 9. 2020 10:00 Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D 2020/2021 5 90' 40 diváků

Hřiště

Park legend
Bludovice 23, Nový Jičín, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 741 01, Česká republika