Výsledek

Mořkov235
Bludovice459

Report

Tým mladších žáků do nové sezony vstoupil na půdě soupeře, s kterým se poslední roky vůbec nestřetával, a to Mořkova. Po letní pauze a nějakých přesunech hráčů do starší kategorie se kádr malinko zúžil a v horkém počasí tak trenér Blažek měl k dispozici pouze dva hráče.

Kouč svým svěřencům však naplno důvěřuje a za podpory několika spoluhráčů ze starších žáků se vrhli na soupeře. Tým Mořkova je opravdu mladý, avšak dokazoval hned od začátku, že jim kombinační hra není cizí, ba naopak, že jako tým dokážou i se svými individualitami dobře pracovat a našim žákům rozhodně nedali nic zadarmo. Velkou část prvního poločasu byli vyrovnaným až chvílemi lepším týmem. Bludovičtí mají však ve svých řadách pár výjimečných hráčů, kteří umí strhnout výsledek na svou stranu.

A tak se mužstvo trenéra Blažka dostalo do vedení. Nutno říci, že domácí naší obraně taky hodně zatápěli a nebýt trošku toho štěstíčka, dobře odraženého míče a v tomto utkání opravdu skvělého výkonu Karla Alta, určitě by skóre bylo daleko vyrovnanější. Do druhé půle vkročili bludovičtí hodně zle – nechali se přečíslovat, nezachytili tempo, které domácí udávali. Horké počasí ale postupně hru vyrovnávalo a hosté se opět začali častěji prosazovat před brankou.

sestava Mořkov

Několikrát domácím pomohla i tyč, ale přes to všechno se nám opět v zápase ukázal svými čtyřmi góly ostrostřelec a třetí nejlepší střelec loňské sezony Pavel Schneider. Za podpory kapitána, jenž na sebe vzal i na část utkání roli stopera, aby podpořil tým, se dokonce svých prvních gólů v dresu Sokola dočkali Dan Těžký a Anička Dvořáková.

Je opět na čem pracovat v nové sezoně, ale pevně věříme, že se bludovičtí znovu dostanou do správného tempa a daleko více se začnou prosazovat i mladší a novější členové kádru. Svou ligovou premiéru si odbyl i Lukáš Stromšík, jenž se k týmu připojil těsně před koncem loňské sezony a nevedl si vůbec zle. Srdnatým výkonem dokázal, že bude platným členem mančaftu.

Příští zápas odehrají mladší žáci v pátek 2.9. už na domácím hřišti proti Hodslavicím. Půjde tak o největší derby mladších žáků sezony, jelikož letos největší městský rival Žilina hraje ve skupině B. Srdečně jste zváni, přijde si užít fotbalového odpoledne a podpořit naše talenty.

foto Mořkov

OSTATNÍ VÝSLEDKY KOMPLETNĚ ODEHRANÉHO 4. KOLA – MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 (2 X 35 MIN.) SK. A

TABULKA PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 4. KOLE – MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 (2 X 35 MIN.) SK. A
PoziceKlubZápasyVýhryProhryVstřelenéObdrženéRozdílRemízy