IMG20220618200524

TJ Sokol Bludovice požádal o připojení vodní přípojky na hřiště, město vyhovělo

Na 22. zastupitelstvu města Nového Jičína, které proběhlo v pondělí 12. září 2022, byla jedním z probíraných bodů i žádost našeho klubu v souvislosti s napojením na pitnou vodu. Zastupitelé této žádosti nakonec vyhověli.

Už na předcházejícím zasedání rady města došlo k doporučení vyhovět této žádosti a zastupitelé se jej drželi. Pro Sokol se jedná o skvělou zprávu, jelikož nebude muset řešit distribuci vody primitivním kupováním balených vod v obchodě. Realizace pak proběhla letos a navazovat na tento projekt má i další, tentokrát týkající se zavlažování trávníku. Ovšem nebudeme předbíhat. Důležité je, že od domácího dvojzápasu na úvod měsíce dubna se tak může bez problémů oficiálně pít voda z kohoutku.

Děkujeme tedy tímto předsedovi sportovní komise města a členovi kádru A-týmu, Danielu Chrustawczukovi, za jeho velkou iniciativu a činovníkům TJ Sokol Bludovice za samotné výkopové práce a navedení potřebného potrubí a dalších věcí. My se díky nim nyní konečně nemusíme stydět, že jsme snad jediný celek v okrese, který na svém domácím svatostánku nemá k dispozici pitnou vodu.