Po dvouleté pauze na nás čekají jarní soutěžní zápasy

Dlouhé dva roky trvala covidem vynucená pauza pro amatérské fotbalisty, kteří na podzim roku 2019 ukončili podzimní část bez jediného tušení, že jarní odvety se konat nebudou. O rok později zasáhly vládní restrikce i do podzimu, který byl přerušen už po devíti kolech. Letos je tomu ale jinak a nejen bludovičtí fotbalisté se v pátek dozvěděli rozpis zápasů na jaro 2022. Dohromady to dělá 13 zápasů, z nichž 7 odehraje černo-bílá legie na domácí půdě a zbylých 6 venku.

Vše odstartuje v sobotu 26. března od 15. hodiny souboj s Hostašovicemi, s nimiž v prvním vzájemném klání pod hlavičkou sezony 2021/2022 padli na konci října 1:5. Naopak tečku za jarem udělá opět domácí duel a to proti Ženklavě, jenž svěřenci Bohumila Sivého sehrají v sobotu 18. června v 5 hodin odpoledne. Dodejme, že od ženklavského výběru utrpěli ostudný debakl 0:12. Doma se pak uskuteční i derby s Hodslavicemi a to v sobotu 7. května od 16:30. Připomeňme, že Bludovicím náleží po nevydařeném podzimu předposlední příčka, přičemž na 12. mančaft Štramberku a Lubiny ztrácí 2 body a naopak o 5 bodů jsou před posledními Hodslavicemi.

Svůj jarní program poznali i mladší žáci pod taktovkou Miroslava Blažka. Na ty v jejich skupině A čeká celkem 9 utkání s tím, že začínají později – konkrétně až v sobotu 16. dubna na půdě Studénky – a končí o týden dříve, kdy doma přivítají spojené družstvo Ženklavy a Veřovic. Mladé bludovické naděje okupují po podzimu 7. místo s tříbodovou ztrátou právě na druhý zmiňovaný výběr a s pětibodovým náskokem před Petřvaldem.

Kompletní rozpisy obou výběrů TJSB naleznete na odkazech níže:
http://tjsokolbludovice.cz/kalendar/rozpis/
http://tjsokolbludovice.cz/kalendar/program-mladsi-zaci/