Grafy návštěv na webu 2023

Klubový web už navštívilo přes 15 tisíc lidí

Webová stránka TJ Sokolu Bludovice letos trhá rekordy a po necelém roce přidává dalších 5 tisíc návštěv. Celkem už si od srpna roku 2020, kdy jsme jej uváděli do provozu, prohlédlo naši stránku 15 677 návštěvníků, za což děkujeme.

Novou podobu webu jsme oficiálně spouštěli 24.8. před více než třemi lety a to když jsme přecházeli z bezplatné stránky www.tjsokolbludovice.webnode.cz. Ten už není aktualizován, na rozdíl od svého nástupce, který je spravován jedním z hráčů A-mužstva. Pravidelnou součástí servisu článků jsou zápasová preview a pak reportáže z jednotlivých zápasů, doplněné o různá přestupová oznámení a jiné důležité informace (jako například zprovoznění pitné vody v klubovém zázemí na hřišti).

Nejčtenějším článkem je ten popisujícím situaci kolem přestupu Dominika Studeného (418 přečtení), dále smutná zpráva o předčasném skonu klubové ikony Romana Fokse (323 přečtení) a pomyslnou bednu uzavírá echo o odchodu Přemysla Škobránka, Michala Hromádky a Jakuba Heralta + naopak o příchodu Radovana Holašky (oba mají shodně po 209 přečteních). Po kliknutí na ztučněná jména si můžete zmíněné články prohlédnout.

V hráčské databázi najdeme celkem 1 252 jmen, 121 různých klubů a 55 rozhodčích. Co se počtu utkání týče, to je aktuálně na čísle 954, z nichž 273 se týká Bludovic (a to nejen áčka, ale také již nefungujících mládežnických kategoriích). Do sezony 2020/21 jsou zápasy pouze evidovány bez výsledků a statistik a to s vidinou budoucího doplnění, na kterém se bude pracovat pravděpodobně příští léto. Od ní jsou ale všechny vyplněny podle zápisů z IS FAČR (vyjma dvou utkání, které nás čekají ještě letos na podzim), aby se daly vést statistiky jak na soutěžní, tak na klubové úrovni.

Kuriozitou pak jsou návštěvy z Kanady, Spojených států a Turecka (po jedné návštěvě mají Egypt a Irsko) a to hlavně z posledních dnů. K vedení statistik používáme zastaralou platformu TopList, kterou nahradíme metrikou Google Analytics. I proto jsme se rozhodli k sepsání tohoto krátkého resumé dosavadních návštěv, abychom se měli od čeho odrážet. Dodejme, že metu deseti tisíc návštěv jsme pokořili 29. listopadu 2022, viz příspěvek na Instagramu na tomto odkazu. Závěrem tedy chceme ještě jednou poděkovat všem návštěvníkům a věříme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

TJSB na sociálních sítích

Součástí webového portálu jsou i profily na sociálních sítích. Na Facebooku máme rovných 400 sledujících a 374 označení To se mi líbí. Na Instagramu nás sleduje 165 sledujících a celkem zde bylo zveřejněno k dnešnímu dni 331 příspěvků. Na Twitteru (či chcete-li X) máme pouhé 3 sledující a 2 sledované profily, nicméně tuto platformu prakticky nevyužíváme. A co se YouTube kanálu týče, zde máme 23 odběratelů a 19 publikovaných videí. Díky zaslání hrnku jsme se pak dostali i do pořadu TIKI TAKA na stanici O2 TV Sport. Odkazy na všechny zmíněné profily najdete v zápatí webu.