Aktuální situace u TJSB

Zdravíme všechny fotbalové fanoušky – obzvláště ty bludovické – v novém roce, do něhož ještě dodatečně přejeme jen to nejlepší a hlavně zdraví.

Máme zde nový rok s číslovkou 2021 a obvykle by touto dobou byla v plném proudu zimní příprava. K té ale nakonec došlo pouze krátce a navíc ještě omezeně kvůli stále trvajícím zákazům. Koronavirus je totiž stále přítomen i letos a omezuje snad všechny volnočasové aktivity, fotbal nevyjímaje.

Původně byly pro A-tým naplánovány dva přátelské zápasy a to s rezervou Žiliny (na 7.2.) a dále s Bartošovicemi (13.2.). V obou případech se mělo hrát na umělé trávě, ale již nějaký čas před sehráním se tušilo a prakticky i vědělo, že vzhledem k nařízením vlády k němu nakonec nedojde.

Nejnovější zprávy hovoří o nejdřívějším termínu restartu okresních soutěží v dubnu, ovšem nejde o žádné oficiální informace a navíc bude stále záležet na postoji vlády k vývoji epidemie. Mnozí členové A-týmu se tedy zatím připravují po individuální ose výběhy a sledováním životosprávy.

Těšíme se na návrat na zelený pažit a následné znovushledání s vámi.