Hodslavice

Hromádka bude stát jeden zápas, Chrustawczuk tři

Včera zasedala disciplinární komise Okresního fotbalového svazu Nový Jičín a ta se týkala i Bludovic. V posledním zápase A-týmu proti výběru Štramberku a Lubiny totiž padly celkem 3 červené karty, přičemž 2 z nich byly adresovány hráčům TJSB. Tím prvním byl Michal Hromádka, jenž jí dostal po druhé žluté a čeká jej tedy jednozápasový distanc. Zde raději nebudeme příliš spekulovat o správnosti či adekvátnosti trestu, kor když se jedná pouze o 1 duel.

Co je ovšem zarážející je trest pro druhého karetního hříšníka, Daniela Chrustawczuka. Pro vytáhlého útočníka totiž předčasně skončila sezona, když mu svaz napařil třízápasovou stopku. Stejný trest dostal i Pavel Sýkora, který jej však fyzicky napadl. Rozdíl mezi fyzickým a verbálním útokem je snad zřejmý i fotbalovému laikovi.

A pomyslnou třešničkou na tomto hořkém dortu budiž důtka pro vedoucího mužstva, Bohumila Sivého, který se po zápase při vyplňování zápisu rozhodl dovysvětlovat arbitrovi Jakubu Hutyrovi okolnosti obou vyloučení. Mladý sudí toto ale bral jako pokus o ovlivnění zápasu.