Turnaj starších přípravek v Jeseníku nad Odrou

V sobotu 22.8. se uskutečnil turnaj pro děti narozené v roce 2010 a mladší. Zprvu se zdálo, že bude konkurence velice našlapaná a že naši svěřenci dostanou hodně zabrat. Hned v prvním zápase se však ukázaly naše silné i slabé stránky.

V zápase s Novým Jičínem jsme určitě nebyli horším týmem, ba naopak. Zahazováním všech brankových příležitostí si naši borci a borkyně říkali o problém. Ten přišel v podobě brejkových akcí, z kterých jsme inkasovali 5 gólů. Tato facka ale náš tým probrala a na soupeře z Petřvaldu se vletělo ještě intenzivněji a nebýt uspokojení z dobrého výsledku, kdy v poslední minutě soupeř korigoval výsledek dvěma góly, mohl náš brankář mít první nulu na turnaji. Následný souboj s domácím týmem byl polovinu zápasu vyrovnaný a bylo jasné, že kdo dá první gól, bude na koni.

Tímto mančaftem jsme samozřejmě byli my a od té doby jsme byli lepším týmem. Zápas s Krnovem, který do té doby neztratil ani bod, byl neskutečně vyhecovaný. Naši mladí už tušili, ze případný úspěch nad tímto týmem je může dostat na nejvyšší příčky turnaje. Hodně silový a ubojovaný mač nakonec skončil remízou. Před posledním zápasem turnaje se Suchdolem už se začalo kalkulovat. V případě, ze by naši talenti vyhráli vyšším gólovým rozdílem, měli by jistotu druhého místa.

Na hřiště tak šli nažhaveni i s čerstvou vzpomínkou na červnový turnaj v Ženklavě, kde nás tento tým v poslední vteřině zápasu obral o třetí místo. Toto jsme chtěli vrátit i s úroky. A povedlo se…v tomto zápase jsme nastříleli 10 gólů a výborným střeleckým výkonem si i pohár pro nejlepšího střelce turnaje zajistil náš Teodor Toman (s 13ti zásahy v 5ti zápasech).

Po zápase pak vypukla radost, protože se vědělo, že jsme odsunuli na třetí místo Krnov, s kterým jsme se tak nadřeli. Za zmínku stojí i to, že jako jediný tým jsme přijeli v sestavě s děvčaty. Všem děkujeme za skvělé výkony a těšíme se na klání s dalšími týmy už v podzimní části sezony.

Sestava vs. Jeseník: Teodor Toman (13 gólů), Pavel Schneider (7 gólů), Richard Krutìlek (3 góly), Richard Kudělka, Karel Alt, Oliver Kurka, Julie Cihlářová, Barbora Altová, Marek Macíček