Tichá

Svůj rozpis pro jaro 2023 už znají i žáci, starší přivítají na úvod doma Lubinu a mladší pojedou do Příbora

S drobnou prodlevou se OFS Nový Jičín dostal k nalosování jarní části sezony 2022/23 i v mládežnických soutěžích, v nichž figurují i dva výběry z Bludovic. Ten se staršími žáky bude chtít zapomenout na podzim, po němž skončili 10. v tabulce, naopak mladší budou chtít navázat na tažení, které jim přineslo přezimování na 4. místě.

Starší žáci započnou druhou půlku aktuálního ročníku domácím mačem s Lubinou, který proběhne v sobotu 8. dubna od 10:00 v Bludovicích. Následovat bude první výjezd, kterým bude hned třaskavé derby s Libhoštěm (neděle, 16. dubna ve 13:30). Derniérou bude představení proti Jeseníku nad Odrou naplánované na sobotu 10. června od deseti.

Jejich mladší kolegy čeká jako první venkovní duel v Příboře (neděle, 9. dubna od 10:00) a doma se představí až v pátek 21. dubna proti Mořkovu s výkopem ve 4 hodiny odpoledne. Mezi to se jim totiž ještě vměstnal duel na umělé trávě v Novém Jičíně proti místnímu béčku. Oproti jaru totiž došlo ke změně a namísto Hodslavic se představí právě novojičínští žáci.

Změna termínů a času výkopů vyhrazena.