Bohuš, Vavřa, Bedřiši

Trenér Sivý končí u A-týmu Bludovic a spolu s ním i Vavřík a trojice juniorů

Vedení TJ Sokolu Bludovice se po pádu do IV. třídy rozhodlo jít jinou cestou a po třech letech ukončit spolupráci s Bohumilem Sivým, který vedl A-mužstvo od srpna roku 2020. Společně s ním mužstvo opouští i další čtyři hráči včetně tahouna Michaela Vavříka.

Bohumil Sivý od té doby odkoučoval 61 zápasů s bilancí pěti výher a šestapadesáti porážek (včetně jedné výhry a jedné prohry na penalty) a skóre 54 vstřelených branek ku 262 obdržených. Celkem z toho bylo napříč třemi lety jen 16 bodů. V první sezoně poznamenané covidem to bylo v rámci devíti zápasů, zbylé dva ročníky už proběhly v kompletní podobě.

Předseda Jiří Krutílek v součinnosti s kapitánem hlavního mužstva Josefem Holíkem a hráči nicméně usoudili, že nastal správný čas na změnu a čerstvý začátek. Jménem klubu tedy Sivému děkujeme za odtrénované roky a přejeme mu jen to dobré v dalších životních cestách. Osmačtyřicetiletý lodivod přinesl do klubu několik svých hráčů, kteří pomohli k alespoň nějakému ofenzivnímu snažení – nejvíce samozřejmě díky Michaelu Vavříkovi.

Ten mimochodem také končí své působení v Parku legend, kde si napříč jednatřiceti starty připsal 15 branek (včetně jedné z penalty) a 2 žluté karty. Spolu s Vavříkem končí také bratři BedřichoviJakub se dvaadvaceti zápasy v minulé sezoně, jedním gólem a třemi žlutými napomenutími a Alex s třiadvaceti utkáními, třemi brankami a jednou žlutou kartou. A čtvrtým do party odcházejících hráčů je Jan Hříva, jenž stihl taktéž v ročníku 2022/23 odehrát 17 zápasů a v nich viděl jednu žlutou kartu.

Všem čtyřem hráčům děkujeme za jejich přínos a ať se jim daří.