Dino

Rozpis podzimní části sezony 2024/25 – na úvod dva výjezdy

Už před časem spatřil světlo světa rozpis zápasů pro podzim roku 2024, který bludovičtí fotbalisté opět stráví ve IV. třídě. Před domácím publikem se představí až ve třetím duelu proti jednomu z nováčků soutěže.

Na začátek je totiž čeká cesta do Mankovic, vyzvat místní Tatran. Stane se tak v sobotu 17. srpna od půl páté a hned o týden na to si Mocní sokoli vyzkouší poprvé zbrusu nový pažit v Životicích u Nového Jičína, kde ve stejný čas poměří síly s místním FK. Následovat bude první domácí duel hraný v poslední srpnový den a soupeřem jim v něm od čtyř hodin odpoledne bude rezerva Slavie Stachovice, tedy jednoho ze čtyř nováčků.

Mimochodem od poslední zprávy týkající se novinek došlo ještě k jedné organizační změně a to té, že do III. třídy postoupila i Nová Horka. Ta skončila v posledním ročníku na 4. místě, ale jelikož došlo ke zrušení jak třetího Štramberku, tak i B-týmu Petřvaldu na Moravě ve vyšší soutěži, dostal tento celek možnost postoupit a tu přijal.

Zpět k zápasovému rozpisu, který si v celé své kráse můžete prohlédnout níže. V měsíci září čekají na Bludovice samí nováčci. Nejprve při výjezdu do Kujav, který letos připadl na den městských slavností, dále v domácím zápase se Studénkou, venkovním duelem v Bartošovicích a domácím měření sil s Hostašovicemi v den státního svátku. V říjnu si po cestě do Bílova černo-bílá legie zahraje s poslední z nových tváří ve IV. třídě, Tískem, než v Mošnově vyzve Skotnici B. Derniéra bude opravdu pikantní, když do Parku legend dorazí 26. října rezerva Žiliny. Toto derby bude zahájeno ve 14 hodin a 30 minut středoevropského letního času.

Na závěr dodejme, že v den vydání tohoto článku je na programu losovací aktiv OFS Nový Jičín. Může tedy dojít k drobným změnám, které samozřejmě pohlídáme a v případě nutnosti upravíme. Děkujeme za pochopení.