Výsledek

KlubCelkem
Bludovice2
Žilina B2

Report

První srpnová sobota roku 2021 přinesla na bludovický pažit opět radost, jelikož se po něm opět proháněli hráči domácího celku. Ti si v rámci završení příprav na nový soutěžní ročník pozvali konkurenční Žilinu, se kterou si střihli přátelské derby. Domluvený byl i soutěžní rozhodčí a nakonec všechny tyto faktory přilákaly do útrob našeho areálu v jedné z místních částí Nového Jičína poměrně dost diváků. Aby ne – hrálo se zde poprvé od 3. října minulého roku.

Bludovičtí měli po delší době na lavičce plno a tak se museli dva náhradníci ujmout rolí pomezních sudích, jelikož hosté si svého nepřivezli (ačkoliv jich také bylo spoustu). Dalším problémem byly dresy – namísto klasické domácí varianty s černo-bílými pruhy se Sokoli museli na rychlo převléct do venkovní alternativy, které dominuje černá barva. Následně už se tedy s drobným zpožděním začalo hrát a nutno dodat, že zpočátku byla lepší hra svěřenců Bohumila Sivého.

Ti se taky ujali jako první vedení. Postaral se o to levý špílmachr Přemysl Škobránek, který svou střelu umístil krásně k tyči. Stejný hráč byl autorem i druhého zásahu, nicméně hostující mančaft obě branky vynuloval svými zásahy a je třeba uznat, že nebýt skvělých zákroků brankáře Antonína Studeného, možná by se nakonec prosadili i potřetí. Takto skončil zápas smírně 2:2 a oba výběry už se tak mohou plně soustředit na začátek sezony 2021/2022.

Pro B-tým Žiliny přijde tento začátek až v sobotu 21. srpna mistrovským utkáním v Bílově. A-tým se představí již tuto sobotu ve Stachovicích v rámci okresního přeboru. Bludovičtí fotbalisté přivítají taktéž 14.8. od 17:00 Olbramice na úvod svého dalšího tažení III. třídou. Připomeňme, že poslední dvě účasti poznamenané vládními zákazy nebyly příliš radostné – loni z toho bylo po třinácti odehraných zápasech 11. místo, letos dokonce poslední (po devíti kolech).

Podrobnosti

Datum Čas Dohráno
7. 8. 2021 17:00 90'

Hřiště

Park legend
Bludovice 23, Nový Jičín, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 741 01, Česká republika