Výsledek

Report

Před cca 10ti měsíci covid stav přerušil veškeré soutěže a ačkoliv byly po koronavirové pauze určité možnosti si zahrát nějaká utkání, náš trenér mládeže dal přednost poctivé tréninkové přípravě. V pátek 13.8. se tak po dlouhé době mladší žáci vydali na přátelské utkání do Petřvaldu, kde si poměřili síly se svými vrstevníky.

Do utkání se šlo s tím, že o nic nejde. Hlavním cílem bylo oživení si herní praxe a návyk na větší rozměry hřiště oproti kategorii starší přípravky, kterou tento tým hrál loni na podzim naposledy. K týmu se zapojilo i pár čerstvých nováčků a tak nebyla žádná velká očekávání. Náš tým však ukázal, že svůj potenciál má a dokázal s týmem soupeře držet krok.

Chvílemi se dařilo petřvaldskou branku ostřelovat ze všech stran, ale přesnost a klid na kopačkách naši mladí ještě hledají, a naopak chvílemi bylo potřeba i poctivě bránit. Přesto bludovičtí dokázali, že někteří fotbal hrát nezapomněli a že máme své opory, které dokážou tým táhnout i svými výkony celý tým strhnout.

Na obou stranách nakonec několik branek přece jen padlo a přestože někteří hráči góly počítali, tudíž šly emoce na nich vidět, o výsledek absolutně v žádném případě nešlo. Jediná výhra je ta, že se děti opět vrátily na hřiště a mohou hrát svá klání opět mezi sebou. Výsledek a střelci tak zůstanou navždy zapsány pouze v notýsku bludovického trenéra.

Za zmínku však stojí životní premiéry našich nováčků Daniela Těžkého, Davida Hoďáka a Anny Dvořákové, kteří se se svým prvním zápasem v životě porvali srdnatě a nevypustili ani vteřinu, kterou strávili na hřišti. Těšíme se až přijdete podpořit náš tým i v domácích kláních. Sezona začíná 28.8. doma proti týmu ze Studénky v 10:00h.

Podrobnosti

Datum Čas Dohráno
13. 8. 2021 17:00 90'

Hřiště

Hřiště Petřvald
Houpací most, Petřvald u Nového Jičína, Petřvald, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 74260, Česká republika