Klub1. poločas2. poločasCelkem
Bludovice12517
Lubina336

Report

V pátek 2.10. se starší přípravka konečně dočkala soupeře, s kterým se ještě nikdy nestřetla a který opět vypadal papírově slabší. S výbornou formou hrající domácí tým už předem budí všude respekt. Stejně tak tomu bylo při příjezdu hráčů z Lubiny, kteří se díky různým uzavírkám na cestě k nám malinko opozdili. O to více byli naši talenti nabuzeni a připraveni dát do zápasu opět všechno. Začátek utkání však úplně neodpovídal tomu, co poslední zápasy přípravka předvádí a hráli, jakoby měli mít vše v kapse už před zápasem. A za to přišel trest hned v první minutě, kdy se hosté dostali do vedení. Pár minut trvalo bludovickým, než jim došlo, že zadarmo nic nedostanou.

Tým se trošku probral a začal hosty tlačit do pokutového území. Rozdíl v kvalitě šel poznat na první pohled, ovšem klobouk dolů před fotbalisty z Lubiny, kteří přijeli téměř kompletně s mladší přípravkou a podle toho vypadaly i reakce v situacích, kdy naši zkušení hráči, hrající i za mladší žáky, některé hráče soupeře hodně převyšovali. Nic se však nezměnilo na bojovnosti hostů, kteří i přes svůj věk dávali do hry vše a po zásluze byli i odměněni několika goly do naší sítě. Hru však s přehledem ovládali domácí. I když trenér bludovických Miroslav Blažek nebyl úplně se stylem, který jeho svěřenci předváděli spokojen (každý hrrr do branky a my bychom naopak rádi hráli krásný fotbal s držením míče a překvapivými momenty), dokázali domácí diktovat tempo hry a šli si jasně za dalším vítězstvím.

První poločas tak skončil výsledkovou převahou. Do druhé půle se šlo s ještě častějším střídáním, což i ovlivnilo plynulost hry domácích, ale hra byla nadále v rukou našich talentů. Oba naši brankáři dokázali, že získávají opravdu sebejistotu, jelikož ve spolupráci s obranou prokazují poslední zápasy výborný přehled a dokáží tak hrát hezký moderní fotbal. V zápasech kdy má tým takovou převahu jen těžko vypichovat zvláštní momenty, avšak i v tomto zápase se našly. Ať už to bylo překrásné sólo obránce Karla Alta, jenž si vzal míč na vlastní polovině a skrz všechny hráče Lubiny se dostal až k zakončení, které skončilo v síti.

Nebo úžasný přímý kop, kterého se po dloooouhé diskuzi hráčů ujal bludovický kanonýr Ríša Krutílek. Svůj kop zakroutil jako zkušený pardál. Z pozice diváka šlo o krásný oblouček…ovšem z pozice hráče a rozhodčího šlo bláznivě kroucený míč, který nejdříve mířil lehce doleva a v půlce letu náhle změnil směr doprava. Nádherný gól. Všem zúčastněným děkujeme za skvělé výkony a divákům za podporu nás i hráčů Lubiny, kteří podali opravdu sympatický výkon i přes svůj menší věkový handicap. Se starší přípravkou se tak na dalším domácím utkání sejdeme až na jaře, jelikož nás čekají na podzim už jen tři výjezdy na půdu soupeřů. Budeme tak rádi, když nás podpoříte i venku.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno Návštěva
2. 10. 2020 16:00 Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D 2020/2021 9 90' 35 diváků