Výsledek

Klub1. poločas2. poločasCelkem
Bludovice336
Libhošť145

Report

Tak jsme se konečně dočkali. Po několika odložených zápasech přišla řada na první utkání starší přípravky. A zápas to neměl být vůbec jednoduchý. Na naši domácí půdu zavítal tým z Libhoště, který dlouhodobě má velice dobré výsledky a žádné utkání s nimi není jednoduché. Naše družstvo se muselo obejít bez pár hráčů, kteří si plnili povinnosti se školou.

Do nominace se tak dostali i nováčci, kteří si odbyli premiéru v soutěžním zápase pod hlavičkou FAČRu (Bára Altová, Oliver Kurka, Vojta Kramoliš). Zmíněný Vojta dokonce nastoupil ihned po svém prvním tréninku v Bludovicích a svou bojovností, ostatně stejně jako celý tým, určitě zaujal svého nového trenéra. V prvním poločase naše naděje podávaly úžasný výkon plný odhodlání vykombinovat gól, projít hráče jeden na jednoho, zaskakovat za sebe v obraně a celkově plnit věci, díky kterým se podařilo chvílemi svého soupeře i přehrávat.

Odměnou tak byly tři góly Říši Krutílka a poločasové vedení 3:1. Nebýt nepřesností a určité nervozity v koncovce, mohl náš tým v první půli přidat o pár zásahů více. Do druhé půle si bludovické naděje zapomněli vzít formu z první půle a hra se absolutně otočila. Najednou převzal otěže hry tým z Libhoště a naši mladí začali kupit chyby, které nás mohly stát celkové vítězství. Bojovnost týmu nechyběla, ovšem nekonečné pokusy o dlouhé nakopávané míče končili vždy na kopačkách hostů, kteří tak okamžitě vyráželi do útoku.

Nebýt neuvěřitelně skvělého výkonu brankáře Teodora Tomana, který zlikvidoval šílenou porci střel a zaslouženě si i vstřelit branku přes celé hřiště, nebyl by výsledek určitě tak dobrý. Doufejme, že navážeme na hru z první půle i v dalších zápasech, hlavně již v sobotu ve velkém městském derby se Žilinou. Děkujeme našim hráčům a hráčkám za odhodlání a zajímavou podívanou, soupeři přejeme hodně štěstí v dalších utkáních a doufáme, že nás přijdete podpořit i v dalších zápasech.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezona Den zápasu Dohráno Návštěva
9. 9. 2020 17:00 Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D 2020/2021 3 50' 35 diváků

Bludovice

Oliver Kurka 34'
Teodor Toman 37'
Richard Krutílek 4', 21', 24', 42'

Hřiště

Park legend
Bludovice 23, Nový Jičín, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 741 01, Česká republika