Začátek jarní části soutěžního ročníku 2021/2022 zná své datum

Zdravíme všechny bludovické fandy,

v první řadě bychom dodatečně rádi popřáli jen to nejlepší a hlavně zdraví do roku 2022, který nám před necelým týdnem začal. Doufáme, že jste si užili poklidné Vánoční svátky a odpočinuli jste si před návratem na fotbalové trávníky.

Ten se nezadržitelně blíží a Okresní fotbalový svaz Nový Jičín zveřejnil termíny zahájení všech soutěží pod jeho gescí, do níž spadá i III. třída. V té se první kolo pod hlavičkou jarní části uskuteční o víkendu 26. a 27. března 2022.

Rozpis jaro 2022

Dodejme, že A-tým Bludovic se už pomalu připravuje na vstup do druhé poloviny této sezony, když každé pondělí pravidelně trénuje sálovou kopanou v prostorách EDUCY – Střední odborné školy na ulici Bohuslava Martinů.

Trenér Bohumil Sivý slibuje do jarních duelů několik nových tváří, přičemž 2 už trénují se stávajícími členy kádru, z nichž zatím nikdo neodešel. Na závěr tedy přidejme přání, aby se všech 13 zápasů uskutečnilo a to nejlépe za účasti diváků.