clanek-holy

TJ Sokol Bludovice má nového sponzora, který zaplatil i bus na poslední zápas

S potěšením oznamujeme, že TJ Sokol Bludovice našel nového sponzora a to ve firmě HOLYSIMPLICITY S.R.O., která se zabývá především zprostředkovatelskou činností.

Bludovice mají nového, v pořadí již pátého sponzora. Po Městě Nový Jičín, realitní agentuře Signum Reality, Střední škole technické a zemědělské Nový Jičín a barbershopu Only One je to nově firma HOLYSIMPLICITY S.R.O.. Ta se zabývá především zprostředkovatelskou činností v různých oblastech, viz níže:

• Stavebnictví – montáže a demontáže oplocení (včetně dopravy), např. stavby – Hrušov, Olomouc, Přerov, Ostrava, Dny NATO apod.
  • Kulturní a společenské akce – přípravy montáže a demontáže modulárních staveb, různé pomocné práce, Beats for Love, Colours of Ostrava, Dny NATO apod.
  • V nabídce mají také – zprostředkování ostrahy objektů, úklidy kanceláří, spol. prostorů, skladů apod.
  • Nově v nabídce – autodoprava (do 3,5 tuny, auto s hydraulickou rukou), stěhovací práce, výkopové práce (vše včetně dopravy)

Veškeré další info včetně kontaktů najdete na nových webových stránkách na adrese

CESTA AUTOBUSEM DO KYJOVIC

V neděli pak čeká na A-mužstvo poslední zápas podzimní části sezony 2023/24, na který jedou až do Kyjovic v okresu Opava-město, které jsou od Parku legend vzdáleny necelých 38 kilometrů. Díky štědrosti našeho nového chlebodárce se právě na tento výjezd pojede opravdu stylově a to přistaveným autobusem s kapacitou 50 míst, který bude 15. října přistaven u hřiště a ve 13:05 bude odjíždět. Spolu s hráči tak mohou jet i jejich rodinní příslušníci a další fanoušci „Mocných sokolů“. Doprava je zdarma tam i zpět, resp. dobrovolná (získaná suma se použije na potřeby závěrečné akce příští týden). Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě HOLYSIMPLICITY S.R.O. za tento dar a také za štědrý příspěvek z dřívějška, který určitě najde uplatnění.