foto Mořkov

Starší žáci se v letošní sezoně nepředstaví, družstvo se odhlásilo ze soutěže

Z důvodu malého počtu hráčů v družstvu starších žáků se tato juniorská kategorie nakonec rozpouští a Bludovice tak budou reprezentovat pouze muži ve IV. třídě.

Po prvním tréninku bylo novému kouči žákovského výběru Jiřímu Krutílkovi jasné, že už tak obtížný úkol vydržet alespoň na podzim se stávající soupiskou se stal nemožným. Několik žáků se rozhodlo nepokračovat ve fotbale a vzhledem k tomu, že mistrovská soutěž, ve které se měli představit, se hraje na celé hřiště a ve formátu 8+1, bylo jasné, že je tento stav neudržitelný.

OS starší žáci 8+1 – ze soutěže vystoupilo družstvo Bludovic. STK uděluje Bludovicím pořádkovou pokutu ve výši 3000,-Kč (RS čl. 43.1/8),“ zní v zápisu sportovně-technické komise. Všechny zápasy tedy byly v IS FAČR zrušeny, události na našem klubovém Facebooku taktéž a nezbývá než doufat, že se v Bludovicích někdy v budoucnu opět budou po trávníku probíhat i mladé naděje.

Bývalý trenér mládeže Miroslav Blažek ještě stihl domluvit přestupy do Rybího pro Nikolase Lyska, Ondřeje Daňka a Jakuba Vaška, zatímco Richard Krutílek s Annou Dvořákovou a Oliverem Kurkou míří do Nového Jičína. Tomáš Wilder a David Hoďák si pak zahrají v Libhošti.