Muži znají rozpis pro jaro, začnou ve Vražném a skončí doma se Zbyslavicemi

Včera byla rozlosována jarní část pro fotbalové soutěže mužů v OFS Nový Jičín, v nichž působí i TJ Sokol Bludovice. Ty nejdříve pojedou do Vražného než odehrají dalších 11 zápasů před domácí derniérou proti Zbyslavicím.

První zápas jara, jehož kompletní rozpis najdete níže se uskuteční na vraženském hřišti v sobotu 25. března od 15. hodiny. Na úvod dubna přijde dvojzápas proti Bordovicím (1.4.) a Hostašovicím (8.4.) s výkopem vždy v 15:30. Druhým jarním výjezdem bude ten nejvzdálenější a to do Kyjovic, kde se bude hrát v neděli 16. dubna od čtyř odpoledne. O necelý týden později na to, konkrétně 22. dubna, přijede do Parku legend Ženklava a v poslední dubnový den pojedou bludovičtí fotbalisté hrát do Sedlnic. Časy výkopů u těchto dvou duelů jsou opět 16:00.

Měsíc květen zahájí soubor s Bravanticemi naplánovaný na 6. den májového měsíce a s posunutým výkopem na půl pátou. Ve stejný čas se podle plánu začne hrát o více než týden později v Lichnově. Poslední pětice soubojů na jaře 2023 pak proběhne shodně od 17 hodin – nejprve dojde v Bludovicích k derby dvou místních částí proti Straníku (20.5.), dále se pojede na vždy obtížnou půdu Petřvaldu (28.5.) a poté se na své bývalé hřiště vrátí brankář Antonín Studený se svým výběrem rezervy Starého Jičína (3.6.).

Posledním venkovním duelem bude 10. června ten v Bystrém a tečku za ročníkem 2022/2023 napíše utkání proti Zbyslavicím přesně o týden později. Dodejme, že černo-bílá legie vstupuje do druhé poloviny tohoto ročníku na nelichotivém posledním místě bez jediného bodu a s hrozivým skóre 10:75. Na předposlední Vražné ztrácí 5 bodů, na 12. Kyjovice bodů 7 a na Ženklavu rovnou 11. Stále ještě není jisté, kolik celků sestupuje a pravděpodobně se to dozvíme až po ukončení sezony, kdy celky ze IV. třídy oznámí úmysly postoupit či nikoliv.

Veškerá data i časy výkopů se ještě mohou změnit v závislosti na povětrnostních podmínkách, dohodě obou klubů a podobných situacích.