týmová fotka

Fotbalové jaro roku 2024 zahájí Bludovice ve Štramberku

Ze zimní hibernace se pomalu ale jistě probouzí fotbalový svět v Čechách a na Moravě, když včera spatřil světlo světa los jarní části sezony 2023/2024. V rámci prvního utkání zajedou bludovičtí fotbalisté na překrásný pažit do štramberských Bařin vyzvat místní FK a to v sobotu 6. dubna od dvou hodin odpoledne.

Před domácím publikem se černo-bílá legie představí poprvé o týden později 13. dubna a to hned v třaskavém derby proti Hodslavicím (se začátkem v 16:00 SELČ). Následovat budou dva výjezdy – nejprve do Mošnova, kde TJSB poměří síly s Mošnovem a posléze do Mankovic, kde se postaví zdejšímu Tatranu. Měsíc květen otevře derby místních částí Nového Jičína s Žilinou a také další zápas se bude konat na městské půdě, přesněji na hřišti s umělou trávou, kde svůj azyl našly Životice. Po domácím duelu s Novou Horkou a venkovním s Bílovem pak první červnový den přijde finále v Parku legend, kam dorazí Kyjovice.

Připomeňme, že Bludovicím náleží po prvních devíti kolech 7. příčka s deseti body za 3 výhry, 1 prohře na penalty a 6 porážek. Jejich skóre činí 7 vstřelených ku čtyřiatřiceti obdrženým.

Kompletní rozpis jara 2024 najdete v tabulce níže a v příloze si můžete stáhnout export do svého kalendáře.

Přílohy