Co je nového u mládeže?

Po dlouhé covidové pauze se nám již brzy rozběhne další ročník mládežnických soutěží. Přestávka byla velice krutá a měla dopad nejen na děti, které se do tempa dostávají těžce, avšak koho fotbal baví, ten si tu cestu zpět na hřiště najde. Bohužel tato doba ovlivnila i mnoho trenérů, kteří si uvědomili kolik času jim tato aktivita bere a kolik ho mohou věnovat svým rodinám popřípadě sobě samotným.

Jde o všeobecný problém skrz mnoho menších klubů. Proto se nám po několika letech podařilo udržet pouze jednu kategorii mládeže a to mladších žáků. S některými mladšími jsme se museli bohužel rozloučit a popřát hodně štěstí v jiném klubu, někteří starší pro změnu byli na rok zapůjčeni, aby jejich výkonnost nešla dolů a mohli se případně za rok vrátit do své věkové kategorie zase u nás.

Výhledově však je stále touha a snaha vrátit k nám do areálu i ty nejmenší talenty, které by opět těšily svou radostí k fotbalu naše diváky. Budeme však doufat, že nám vláda a jejich nařízení opět nezkomplikují naši práci a radost, jelikož by to bylo pro mnohé už likvidační. Ale zpět k dobrým zprávám. Již brzy nám opět začne soutěžní kolotoč zápasů a naše mladší žáky čeká veliká výzva.

Dokázat, že výsledky hráčů, kteří loni na podzim dokázali své soupeře ve starší přípravce ničit, nebyly jen náhodné, ale ukazují jak šikovní a talentovaní jsou. Prvním našim soupeřem bude tým ze Studénky v sobotu 28.8. v 10:00h. Budeme velice rádi, když přijdete podpořit tým v jejich prvním soutěžním utkání po téměř deseti měsících.

Nadále však máme otevřené dveře i novým hráčům, kteří by chtěli hrát fotbal a mají pohybový a sportovní talent. Do mladších žáků hledáme neustále hráče ročníků narození 2009, 2010 a 2011. Stačí nás kontaktovat přes Facebook (Messenger), popřípadě na našich stránkách je kontakt na trenéra mládeže, kterému stačí napsat SMS a on se zpětně ozve. Těšíme se na Vaši návštěvu při utkáních!!