bulletin pro jaro 2024 se sokolem na obalu

Bludovický bulletin pro jarní část bude připraven na první domácí zápas roku 2024

Konečně jsme se po zimní odmlce dočkali! Zatímco v sobotu zahájili bludovičtí fotbalisté své tažení jarem 2024 venkovním duelem proti Štramberku, v tomto týdnu se poprvé představí před vlastním publikem. A pro osvěžení paměti jsme připravili i tradiční bulletin.

Po úvodním zápase ve Štramberku na nás čeká hned takto zpočátku derby proti nedalekým Hodslavicím. A při této příležitosti vydáváme šestý díl Bludovického bulletinu, tentokrát zaměřeného na jarní část sezony 2022/2023. Najdete v něm přehled všech zápasů rozdělených doma a venku, dále hráčské soupisky s přestupy a tabulku novojičínské IV. třídy po podzimu 2023.

Bulletin dáváme k dispozici v PDF níže a zároveň bude i několik vytisknutých kopií v kiosku.

Bulletin jaro 2024