posily ze Ženklavy, čtyří noví hráči

Bludovice posílila čtveřice hráčů Ženklavy

Bludovičtí Sokoli hlásí 4 velké posily na jarní část sezony 2022/23. Všechny pocházejí z Ženklavy, kolegy ze III. třídy, a jedná se o velké posílení prakticky do všech řad. Všichni čtyři se již nějakou dobu připravují s A-týmem, ovšem oficiální potvrzení ze strany TJSŽ přišlo teprve na začátku tohoto týdne.

Do brány totiž přichází Jiří Holáň. Bývalý hráč Kateřinic, Bartovic a Skotnice odchytal loni na podzim 10 zápasů a v nich udržel 1 čisté konto a pustil 30 branek. Defenzívu došel vyztužit Lumír Dorotík, jenž odehrál 12 utkání. V nich tento ex-hráč Nového Jičína zaznamenal i 1 branku, stejně jako jeho bratr Daniel Dorotík.

Další z bývalých Novojičíňáků, jenž si vyzkoušel i štaci v Lichnově, na ní potřeboval o 2 utkání méně a navíc si připsal i jedno žluté napomenutí. Čtvrtou a poslední novou tváří se stává Michal Baroň, který stihl odehrát také rovnou desítku mačů, ve kterých sice gól nezaznamenal, zato žluté karty hned 3. Dodejme, že mezi jeho předchozí angažmá patří ještě Libhošť.

Borci, vítejte u nás a ať se vám daří!

Po kliknutí na jméno hráče se Vám otevře kompletní profil.