Domin

Áčko posiluje dál, ještě před zápasem s Mankovicemi přišel Zubek

Do bludovického A-mužstva se dva dny před zápasem proti Tatranu Mankovice stihla připsat další nová tvář. Tou je mladý Dominik Zubek, který dříve hrál v Novém Jičíně a nyní se pokusí o restart své kariéry.

Dominik Zubek měl až do července roku 2016 platnou registračku u FK Nový Jičín, ovšem od té doby nikde nehrál a nyní jej na začátek od znova zlanařil do černo-bílé legie Radovan Holaška. Nutno dodat, že tento dvaadvacetiletý mladík už právě s Holaškou absolvoval trénink ještě před zápasem se Skotnicí B a jelikož se prezentoval povedeným výkonem, vedení se rozhodlo Zubka angažovat.

Včera se tedy po tréninku pustili příslušní úředníci klubu do vyplňování registračky a nyní už se čeká jen na schválení fotografie. Nic tedy nebrání tomu, aby se Zubek předvedl už tuto sobotu proti Mankovicím. Zatím není znám post tohoto hráče, ovšem dle předpokladu by měl okupovat ofenzivní frontu, ať už v útoku či na kraji zálohy.

Dodejme, že v bludovickém dresu už se jeden Zubek představil a to Miroslav, který je shodou okolností Dominikovým otcem. Ten se představil před cca třiceti lety ve výběru starších žáků a následně dorostu a to na pozici pravého křídelníka.

Domčo, vítej u nás a ať ti to kope!