IMG20220618200524

Bludovice zůstávají ve III. třídě a budou mít nově dva žákovské výběry

Před očekávaným pádem do nejnižší soutěže v české fotbalové hierarchii zachránilo bludovického Sokola nepřihlášení Štramberku a Lubiny a také fakt, že nahoru měly o postup zájem pouze 3 celky.

Minulý týden proběhl v bludovické restauraci Boss losovací aktiv OFS Nový Jičín pro nadcházející ročník 2022/2023 a ten mohl vykouzlit úsměv na tvářích mnoha bludovických fanoušků. Na místním Parku legend se totiž bude i nadále hrát III. třída. Ze IV. třídy se totiž chtělo o patro výše pouze třem týmům.

Nově se ve „trojce“ představí nedaleké výběry Straníka a Starého Jičína B a ty doprovodí ještě Kyjovice. Z Okresního přeboru spadly Bordovice a dále si III. třídu zahraje poslední Lichnov. Jediným sestupujícím se zde staly Hodslavice a Studénka zůstává zachráněná v OP.

I přesto ale čekají TJSB pravděpodobně změny v hráčském kádru, o kterých vás ještě budeme informovat. Dodejme, že nový soutěžní ročník zahájí černo-bílá legie o víkendu 13. – 14. srpna. Podrobnější rozlosování zveřejníme i na našem webu a to hned po nahrání do IS FAČR.

Další pozitivní zprávou je účast hned dvou žákovských celků pod taktovkou Miroslava Blažka. Mladší žáci narození v roce 2010 a méně se představí v soutěži 7+1, která začíná 4. září, ti starší (2008 a mladší) poté v alternativě 8+1, jenž bude zahájena o týden dříve, tedy 28.8.2022.