Roste nová legenda Bludovic

Před domácím utkání proti Kunčicím 23.4. byl oceněn jeden z talentů bludovické mládeže, Teodor Toman. Ten dokázal od prvního příchodu na trénink v roce 2015 odehrát za tým Sokol Bludovice přes 200 utkání. A to pouze pod hlavičkou FAČRu.

Kdyby se přičetla neoficiální turnajová utkání za posledních 7 let, číslo by bylo o to vyšší. I tak jde ale o ohromný počin. Teodor se na toto číslo dostal i díky skvělým výkonům, které měl tu možnost prokazovat i účastí v zápasech starších kategorií. Jeho zápasová vytíženost tak postupem času narůstala. Dnes jde o nejzkušenějšího mládežníka v Bludovickém dresu a jednoho z nejlepších hráčů a střelců týmu, nastupujícího i za okresní výběr U12. A nejen nejzkušenějšího mládežníka, ale celkově hráče Bludovic.

V A-mužstvu by mu mohl počtem startů za Sokol Bludovice konkurovat jen odchovanec a hrající legenda Ivo „Anděl“ Bajer, jenž stále neúnavně prohání své mladší soupeře, přestože už oslavil 50 let. Budeme tak doufat, že Teodor Toman bude i nadále mít srdce bludovického Sokola a jednou vyběhne na hřiště i v dresu A-mužstva společně se všemi svými momentálními spoluhráči jako správní odchovanci.

Gratulujeme k velkému milníku!!