logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. FK Bílov

DALŠÍ TŘI BODY, TENTOKRÁT OD BÍLOVA

V posledním domácím utkání podzimní části sezony 2023/24 přivítaly Bludovice na svém hřišti Bílov a očekávala se tvrdá bitva.

Jak se poskládal tým

Do brány se postavil Lukáš Kocián, který nakonec stihl přijet včas a nemusel tak do hry naskakovat z lavičky, jak si původně myslel. V obraně si zahráli Jakub Bedřich, Josef Holík, Ivo Bajer a Adam Riedel. Před nimi se rozprostřeli ve středu Filip Venclík a Michael Dwayeb a na krajích Michal Baroň s Lukášem Rýdelem. Útok zůstal stejný, tj. Radovan Holaška a Kristián Halašta.

Na lavičce seděli Dominik Zubek, Milan Richter, Alexandr Bedřich, Pavel Kašuba a Josef Jež + měl i Martin Steiner, ale ten nakonec bral do ruky praporek, stejně jako Michal Vlk na straně u laviček. Pracovně byli mimo i naši dva páni doktoři a to Lukáš Badlík a Peter Kolman. Druhý jmenovaný ale přišel podpořit tým, stejně jako zraněný Dominik Halašta.

FANTASTICKÝCH 20 MINUT

V úvodní dvacetiminutovce domácí fotbalisté dominovali a vůbec k ničemu své bílovské soupeře nepustili. Několik šancí měl Míša Dwayeb, jemuž do sítě zaplula až třetí taková příležitost po krásném míči od Rýdla. Kousek od skórování byl i Halašta, nicméně druhý zářez na výsledkovou tabuli přidal Holaška. Ten proměnil nařízenou penaltu po faulu na Alexe Bedřicha a navýšil své gólové konto v Bludovicích na celkem 3 branky. Druhá polovina úvodního dějství už byla více vyrovnanější, jelikož domácí celek polevil, ovšem pořád si dával pozor a Bílovu umožnil jednu střelu, kterou akrobaticky vytěsnil gólman Kocián nad břevno.

BLUDOVICE JAKO JEKYLL A HYDE

Druhý poločas se ovšem Bludovicím vůbec nepovedl. Přestalo se hrát a Bílov se dotáhl zásluhou Petra Šťastného na rozdíl jedné branky. Zároveň taky přitvrdil hru, když tři jeho hráči vyfasovali od rozhodčího Karla Poláka žluté karty. Naštěstí pro „Mocné sokoly“ ale další gól nepadl a mohl opět po nějaké době zaznít vítězný pokřik.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

V neděli se uskuteční poslední zápas podzimu a to v Kyjovicích, kde se bude hrát od tří hodin odpoledne. Je domluven i autobus, přesnější informace o odjezdu apod. ještě upřesníme.

 

VÝSLEDKY 1. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 1. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 2. KOLA IV. TŘÍDY

logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. FK Štramberk

očekáváná prohra od vedoucího štramberku

Ve sváteční den se v Bludovicích dohrálo 3. kolo, které bylo tím úvodním v rámci sezony 2023/24. Soupeřem domácího mančaftu byl rozjetý Štramberk.

Jak se poskládal tým

V brance se poprvé ukázal fanouškům Patrik Strnadel, který posunul Lukáše Kociána na pozici křídelního obránce (na opačné straně stejný post zastával Michael Dwayeb). Obrannou trojici pak utvořili Dalibor Kocůrek, Josef Holík a Adam Riedel. Tři hráči byli i ve středu zálohy a to jmenovitě Lukáš Badlík, Daniel Dorotík a Milan Richter, pro něhož to byl také první start v této sezoně. Podhrotovou pozici zastával Radovan Holaška a vysunutým hrotem měl být Kristián Halašta, který se ale v průběhu zápasu zatáhl více dozadu.

Na lavičce měli bludovičtí k dispozici pouze tři lidi a to Dominika Zubka, Pavla Kašubu a Michala Vlka. Ráno se bohužel na poslední chvíli odhlásil z důvodu nemoci Michal Baroň, který alespoň pomohl s máváním na pomezí. Stejně tak nebyli přítomni Josef Jež, Peter Kolman, Filip Venclík, Martin Steiner, Tomáš Knápek, Jakub Bedřich a Alexandr Bedřich, kteří své absence nahlásili dopředu. To neučinili jak Daniel Chrustawczuk, tak František Hrachovec. Hlavním arbitrem zůstal Pavel Fieber, nicméně delegovaní pomezní se den a dva dny před zápasem odhlásili.

„BŮR“ V PRVNÍM DĚJSTVÍ

Za velmi teplého dopoledne se díky dnu volna nashromáždilo celkem 100 lidí na ochozech bludovického Parku legend. Ti viděli od začátku tlak hostů, který vyústil ve 12. minutě první brankou, kterou zaznamenal Ondřej Balhárek. Stejný plejer zdvojnásobil své střelecké konto přesně o 12 minut později a do poločasu ještě černo-bílá legie inkasovala třikrát – postupně se prosadili Jiří Krupa, Lukáš Lichnovský a Petr Marek. Opačným směrem nevymysleli domácí nic kloudného, až na hlavičku Dwayeba, která ale skončila za čárou. Na pravé straně to chvílemi brousil Kocián, ale jeho akcím vždy chyběla poslední myšlenka. Chvílemi navíc byli zadáci Bludovic v přečíslení, jelikož i přes domluvené bránění se někteří často vydávali dopředu, ale nevraceli se.

ZLEPŠENÍ ALE BEZ ZAKONČENÍ

Po změně stran se TJSB znovu drželo zhruba 15 minut, než se opět sesypala obrana. Tři další branky přidal v rozmezí osmi minut Marek, přičemž většina z nich měla stejného jmenovatele – rychlý balón za obranu, kam přesprintovali hráči Štramberku pomalejší defenzivní hráče a pak už jen návrat míče před brankáře a zakončení, leckdy hodně obtížné. Na opačné straně ale přeci jen došlo k nějaké aktivitě, byť to bylo z důvodu laxnějšího přístupu hostujícího celku. Největší podíl na tom měl Richter, který svými záběhy na hranici ofsajdu aspoň částečně zaměstnával obranu Štramberku. Hodně aktivní směrem dopředu pak byl i Dorotík a byl to právě on, který došel s míčem až do šestnáctce, kde po faulu padl na zem a byla nařízená penalta. Její exekuci si vzal na starost „Dino“ Halašta, nicméně ten míč podebral příliš a ten tak skončil nad břevnem.

Nutno ale dodat, že bludovický forvard měl i více šancí a několikrát si musel míč stáhnout až brankář Přemysl Hruškovský. U několika nákopů směrem dopředu zase Richterovi chyběl krok dva či lepší zpracování, ovšem pokud vezmeme do úvahy, že jeho poslední start přišel před třemi měsíci, jeho výkon se dá určitě považovat za pozitivní. Totéž se dá říct o Vlkovi, který praporek (a jiné propriety s ním spojené) vyměnil za dres a hrál nadprůměrně. Dodejme, že jeho poslední start byl v Hodslavicích a pak také až na konci minulého ročníku. Stejně tak hrál dobře například Zubek, který se z pozice krajního záložníka zvládal i vracet.  Zápas se naopak nepovedl Kašubovi, který působil nejistě na kraji obrany proti silnější opozici a chyby dělal i Strnadel, jehož ale jde omluvit, když to byl jeho první zápas vůbec. Nálada byla v týmu zkleslá, ovšem při srovnání s debakly z let minulých o poznání lepší. Jedeme dál!

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

První šanci na reparát budou mít „Mocní sokoli“ v sobotu, kdy završí náročných sedm dnů, v jejichž rámci vyzvali zatím dva soupeře. Tím posledním bude Nová Horka, se kterou budou hrát venku již tuto sobotu 30. září od 15. hodiny.

 

VÝSLEDKY 3. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 3. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 9. KOLA IV. TŘÍDY

logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. TJ Životice u Nového Jičína

DRUHÉ VÍTĚZSTVÍ V ŘADĚ PRO BLUDOVICKÉ SOKOLY

Poprvé od roku 2019 se bludovickému mančaftu povedlo zvítězit ve dvou po sobě jdoucích mistrovských duelech. Po Žilině B venku to tentokrát doma odnesly Životice u Nového Jičína.

Jak se poskládal tým

Do branky se postavil Lukáš Kocián, který s největší pravděpodobností dochytá i celou podzimní část vzhledem k vážnému zranění kolene Dominika Halašty, kterému touto cestou přejeme brzké uzdravení a návrat do týmu bez jakýchkoliv komplikací. Obranná čtveřice byla ve složení Michal Baroň vlevo, Josef Holík a Dalibor Kocůrek uprostřed a Peter Kolman vpravo. Záloha čítala také 4 členy a to zprava Adam Riedel, Lukáš Badlík, Daniel Dorotík, Filip Venclík. Útočný tandem zůstal tak, jako v předchozích zápasech Kristián Halašta + Radovan Holaška. Na lavičce nakonec zbylo 5 hráčů a to Tomáš Knápek, Dominik Zubek, Pavel Kašuba, Jakub Bedřich a Martin Steiner.

Josef Jež totiž z důvodu pracovní (i jiné) indispozice zůstal doma a nedal vědět, což mělo za následek vyškrtnutí Alexandra Bedřicha a Milana Richtera z nominace. Svou omluvenku naopak včas zaslali Patrik Strnadel a Michael Dwayeb a cestovat z daleka nemusel ani Ivo Bajer, jenž se v týdnu vrátil do tréninkového procesu. Z kompletního kádru pro tuto sezonu pak chyběli pouze František Hrachovec, Daniel Chrustawczuk a Libor Petráš. Ke změně došlo u rozhodčích. Původně nominovaného Josefa Pítra nahradil jeden z povolaných čárových a to Zdeněk Žitník. Zdeněk Pargač zůstal také a zbylé místo tedy obsadila stálice a bludovický maskot, často vyobrazený s pivem nebo cigaretou, Michal Vlk.

JASNÁ PŘEVAHA V PRVNÍM POLOČASE KORUNOVANÁ GÓLEM

Netradiční nedělní výkop neodlákal z ochozů bludovického Parku legend stále i nové diváky, kterých i přes první náznak podzimního počasí přišlo na 80, za což jim bylo náležitě poděkováno po závěrečném hvizdu jednak druhým zpíváním hymny „Mocní sokoli“ a druhak potleskem. Ale nepředbíhejme. Hned v úvodu se ve velké šanci ocitl starší z bratrů Dorotíků, ale míč za záda brankáře neposlal. Následovalo několik nepřesných pokusů, které buď letěly vedle nebo vysoko nad, než se Venclík uvolnil na své netradiční pozici na kraji zálohy a nahrál do vápna, kde už „Leo“ Holaška uklidil míč ligové značky Select do sítě.

Do konce úvodní pětačtyřicetiminutovky ještě vzešly některé polo-akce, kdy domácí odění opět do černých, normálně venkovních, dresů dokázaly využít chyb v obraně nebo krátkých odkopů brankáře Radka Černocha. Ten byl mimochodem jednou ze čtyř nových tváří v barvách hostů, kteří stále čekají na body (zbylými třemi byli Jan Kunc, Martin Hes a Martin Strnadel). Nad břevno poslal jeden ze svých pokusů Riedel, mimo bránu mířila i střela Halašty a naopak malou razanci (nebo obránce v cestě) měli pokusy Badlíka, Knápka a Venclíka, kteří zkoušeli své štěstí z dálky. První poločas tedy skončil výsledkem 1:0.

ZHORŠENÍ V DRUHÉM DĚJSTVÍ

Po změně stran ale jakoby přestali domácí miláčci hrát, což hosté náležitě potrestali. Jejich výkon se diametrálně zlepšil a domácí příznivci se mohli po právu obávat srovnání, nedej bože obratu. Velmi proti byl Kocián, který po vzoru legendárního Gianluigiho Buffona ukázal všem přítomným jak se má správně chytat. Jeden z hráčů Životic si povšiml jeho vysunutějšího postavení, které při jeho zapojení do hry je naprosto žádoucí, a zkusil poslat vysoký míč až za jeho záda. Náš pouze vzrůstem malý šikula mezi třemi tyčemi se však stihl naprosto profesionálně vrátit a ještě zaplachtit vzduchem, aby míč odrazil pryč z prostoru své svatyně, což přineslo bouřlivé ovace nejen ze strany publika, ale také z domácí lavičky.

Z ní mimochodem do hry naskočil i mladší z bratrů Bedřichů a opět ukázal defenzivní kvalitu. Stejně jako Knápek, kterému vůbec nevadí hrát přes nohu a větrá levý kraj na place jako správný krupiér své karty při rozdávání. Nutno dodat, že hra se kromě přelití na druhou stranu řádně přiostřila – možná tak, že by se za to nemuseli stydět ani hráči pražských S ve včerejším derby. Sudí sáhl třikrát po kartě žluté barvy, přičemž jí po hodině hry ukázal Riedelovi na straně TJSB a Lukáši Černochovi na straně životických, ze kterých si jí ještě po osmi minutách prohlédl Jan Scotto za zákrok na Baroně doprovozený strkanicí. Do šarvátky se chtěl zapojit také „Knopo“, jenž byl domácí lavičkou pokřtěn na bludovického Mikea Tysona.

Faulů opravdu přibylo a to ubralo na kráse hry z první půle. Moc tomu nepomohl ani Kašuba, který se po delší době objevil v útoku a trestuhodně zahodil dvě příležitosti – první na hranici šestnáctky, kdy svou střelu poslal doprostřed brány a poté za půlícím kruhem, kdy jej parádně vyslal Venclík, ale zpracování pravou nohou připomínalo prosté odražení míče od zdi, čili gólman si stihl pro takto zpackanou šanci doběhnout a uklidit. Naopak útok se snažil podpořit svými náběhy Kocůrek a určitě pohyb na hřišti oživil svým příchodem Zubek. Zmínku si určitě zaslouží Badlík, jenž se vrátil po dvouzápasové absenci a ve vzduchu neměl konkurenci. Jeho přítomnost šla pocítit, stejně jako ta Kolmanova vzadu.

šest bodů za sebou poprvé po čtyřech letech

Do konce už se skóre naštěstí pro domácí mančaft nezměnilo a Bludovice se tak mohly radovat z hubené výhry 1:0.  Dvě výhry v normální hrací době nasbírali bludovičtí fotbalisté naposledy v červnu roku 2019, když po vítězství 1:0 v Olbramicích přidali doma vysokou výhru 4:0 nad Ženklavou. Tehdejší brankář Oleksandr Tolstikov tedy také udržel dvě čistá konta. Pokud budeme počítat i vítězství na penalty, pak se stačí v již zmíněném roce přesunout do listopadu, kdy na závěr podzimní části vyhrály Bludovice 2:1 doma nad Mankovicemi, než si ze Zbyslavic přivezly dva body za triumf 2:1 právě po penaltovém rozstřelu.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Anglický týden – tak skutečně nezní nový akční leták jednoho nejmenovaného obchodu, ale dá se tak nazvat nejbližší rozpis bludovického A-týmu. Vše odstartovalo právě malé derby se Životicemi, po kterém přijde na řadu dohrávka úvodního kola proti Štramberku. Ta proběhne v Den české státnosti, čili na státní svátek ve čtvrtek 28. září se startem v „žižkovských“ 10:00 SELČ. Vše pak završí už o dva dny později, tj. v sobotu 30. září, výjezd do Nové Horky, kde se bude hrát už v pro nás tradičnější čas 15 hodin.

 

VÝSLEDKY 8. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 8. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 9. KOLA IV. TŘÍDY

logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. TJ Tatran Mankovice

PROHRA OD MANKOVIC V DRUHÉM DOMÁCÍM ZÁPASE V ŘADĚ

V druhý den novojičínských slavností se v Bludovicích opět hrál fotbal. Domácí Sokoli přivítali Tatran z Mankovic, v jehož kádru působí i jeden bývalý hráč s ex-členem realizačního týmu.

Jak se poskládal tým

Do brány se po povedeném výkonu proti Skotnici B postavil opět Dominik Halašta. Do obrany se k Pavlovi Kašubovi, Adamu Riedelovi a Daliboru Kocůrkovi stáhl Josef Holík. Jeho post na středu zálohy zabral Filip Venclík s Danielem Dorotíkem, kterým po stranách pomáhali Tomáš Knápek a Michal Baroň. V útoku nastoupili Kristián Halašta s Radovanem Holaškou, jenž si tak odbyl svůj debut v černo-bílém dresu po přestupu z rezervy Starého Jičína.

Na lavičce náhradníků pak byli Lukáš Kocián, Alexandr Bedřich, Josef Jež, Jakub Bedřich a další debutant Dominik Zubek. Mimo nominaci zůstal Daniel Chrustawczuk a své absence hlásili Lukáš Badlík, Peter Kolman, Patrik Strnadel, Milan Richter, Michael Dwayeb a Martin Steiner. Na první letošní start a vlastně i zapsání na soupisku čekají Libor Petráš, František Hrachovec a Ivo Bajer. Michal Vlk pak jako obvykle vypomohl s praporkem.

pOLOČASOVÁ PROHRA O DVĚ BRANKY

První poločas byl zahájen o cca čtvrt hodiny později, jelikož mankovičtí nepřijeli se správnými dresy a došlo by tak k barevné kolizi. I přes absenci většího rozcvičení to ale byli oni, kteří už ve 4. minutě otevřeli skóre. Mezi nohy gólmana Halašty poslal míč Marek Mitáš. Až do konce úvodní pětačtyřicetiminutovky drželi bludovičtí jednogólové manko, ovšem v poslední možné minutě se ještě prosadil Marek Valík a hostující celek tak vedl 2:0.

DRUHÝ DINŮV GÓL V SEZONĚ A ROZHODNUTÍ

Po změně stran se u mankovických objevil nový brankář a tuto chybu potrestal Kristián Halašta, jenž si připsal druhou branku v rámci tohoto ročníku a to opět z přímého kopu, který tentokrát proměnil po zemi. Notoricky známá „Csaplárova past“ tedy začínala nabírat na rozměrech. Pak si ale otěže utkání vzali opět do svých rukou hosté a oba střelci z prvního dějství si připsali ještě po jednom gólu. Do konce už se stav nezměnil.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Za týden se na hřišti u Lamberku uskuteční derby s místní rezervou a to ve zde tradiční „žižkovský“ čas 10:15. Další domácí zápas čeká na Bludovice hned vzápětí a to v neděli 24. září od 15:30. Soupeřem jim v něm budou Životice u NJ a pozorní si všimli jiného termínu – došlo k dohodě obou týmů a přesunutí z původní soboty.

 

VÝSLEDKY 5. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 6. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 7. KOLA IV. TŘÍDY

logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. FK Skotnice B

PORÁŽKA NA PENALTY PŘI DOMÁCÍ PREMIÉŘE

První zářijový víkend přinesl zápasy 5. kola novojičínské IV. třídy a v něm se bludovický Sokol představil poprvé doma. Soupeřem mu byla rezerva Skotnice a svůj debut si odbyla další z posil.

Jak se poskládal tým

V brance znovu nastoupil Dominik Halašta. Obrannou čtveřici utvořil vedle Adama Riedela, Dalibora Kocůrka a Pavla Kašuby i Peter Kolman, druhá ze slovenských posil. V záloze se poprvé v této sezoně objevil Michal Baroň, dále opět Lukáš Badlík s kapitánem Josefem Holíkem a na pravém kraji lítal Daniel Dorotík, který nakonec do Ženklavy neodešel. V útoku se pak představil Kristián Halašta a vedle něj navrátilec do sestavy Tomáš Knápek. Na lavičce seděli Jakub Bedřich, Martin Steiner, Alexandr Bedřich a od druhého dějství i Michael Dwayeb.

Z důvodu nemoci se odhlásil v den zápasu Josef Jež, zranění kolene pořád trápí Milana Richtera a absenci dopředu hlásili Filip Venclík, Lukáš Kocián a Patrik Strnadel, jehož debut je pořád ve hvězdách. Vzhledem k faktu, že si hosté nepřivezli pomezního rozhodčího, museli k Michalu Vlkovi domácí sehnat ještě jednoho člověka. Zároveň pak ze strany okresního svazu došlo k přesunům rozhodčích a původně delegovaný Karel Polák nepřijel. Po oslovení Vladislava Rýdla mladšího byl nakonec domluven jeho otec, který dorazil a my mu tímto děkujeme za ochotu.

TÉMĚŘ UBRÁNĚNÁ PRVNÍ PŮLE

Po celý první poločas se Bludovice uchýlily k nákopům za obranu, kde zabíhali Knápek, Halašta a Baroň. Když už se odhodlaly míč dovést na polovinu soupeře po zemi, největší podíl na tom měli Badlík s Dorotíkem. Šance ale nebyly nijak vážné a tak se ke hře dostali i hosté. Ti často využívali svou pravou stranu, kde se několikrát v přečíslení ocitli Kašuba s Kolmanem. Naštěstí jim chodil často vypomáhat Baroň, obdobně jako Badlík na druhé straně.

Domácí celek se držel až do 28. minuty, kdy Dominik Halašta pustil velmi smolný balón. Na ten by si totiž asi určitě sáhl, nicméně mu podjela odrazová noha a tak se natáhl o vteřinu později. Autorem branky se po střele zpoza vápna stal Marek Mičaník. „Skotsko“, jak si Skotnice samy přezdívají, pak ještě málem slavilo další gól, ovšem to by nesměl být duchapřítomný Kolman, jenž jejich střelu vykopl kousek od brankové čáry jako poslední muž defenzivní linie.

Srovnání a pokračování v dobré defenzívě

Následovala změna stran a do hry se dostali i náhradníci, konkrétně Alex Bedřich. A byl to právě on, kdo se zhruba po hodině hry urval obráncům a běžel sám na brankáře Jana Kubáčka. Ten jej mimo vápno sundal, za což si vysloužil žlutou kartu. Exekuci nařízeného přímého kopu si vzal na starost „Dino“ a ten krásným obstřelem zdi překonal i gólmana, čímž načal své gólové konto v ročníku 2023/24. Skóre tak bylo srovnáno a bludovičtí se vrátili k poctivé obraně.

Tak poctivé, až si žlutý kartonek zblízka prohlédl i Riedel. Excelentní přehled pak ukázal Holík, který doslova z brankové čáry vykopával další vážný pokus jednoho ze skotnických hráčů. Nájezdy rezervy Skotnice končily buď u brankáře anebo poslední linie obrany. Je pravdou, že Halašta chytl minimálně 3 velké příležitosti a obrana i přes první start v tomto složení dobře vybíhala i co se ofsajdů týče. V bráně neskončil ani odražený míč od Knápka, který blokoval rozehrávku jednoho z beků Skotnice a od zadní částí těla se balon dokutálel až za čáru těsně vedle tyčky.  Do hry se v poslední půlhodině dostal i Jakub Bedřich a v útoku si na malou chvíli zahrál i Dwayeb, jenž kvůli bolestem v nártu nakonec odstoupil a nechal se nahradit Steinerem. 

DVĚ NEPROMĚNĚNÉ PENALTY A JEDNA CHYCENÁ

Nakonec tedy došlo na pokutové kopy. Hned na první se postavil Martin Steiner, jehož pokus lapil Kubáček. Halašta ale pak vychytal i jednoho z hostů a šlo se dál. Zatímco u Skotnice se všem střelcům dařilo, u Bludovic neproměnil Badlík a tak když Holík jakožto poslední exekutor poslal svůj pokus nad břevno, mohli se hosté, kteří byli údajně oslabení z důvodu zápasu A-týmu ve stejném termínu, radovat ze zisku extra bodu.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Na bludovické fotbalisty čeká i další kolo na domácí půdě. Soupeřem bude TJ Tatran Mankovice, za který od letošní sezony působí Radek Matuška a to jak mladší, který za TJSB hrál, tak starší, který se tu a tam objevil na trenérské lavičce. Začátek je znovu ve 4 hodiny odpoledne, čili se jedná o ideální vyplnění odpoledne před odchodem na městské slavnosti.

 

VÝSLEDKY 5. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 5. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 6. KOLA IV. TŘÍDY

logo OFS NJ

TJ Sokol Bludovice vs. TJ Sokol Zbyslavice

Původní termín: 17.06.2023, 17:00

Prohra na závěr sezony 2022/23 při loučení se iii. třídou

Derniéra za uplynulým ročníkem byla poznamenána nepovedeným druhým poločasem, ve kterém bludovičtí fotbalisté dostali pět branek, ovšem nutno dodat za diskutabilních rozhodnutí hlavního arbitra.

Jak se postavil tým

V bráně se představil Jiří Holáň, v obraně Lukáš Kocián, Lumír Dorotík, Dalibor Kocůrek a Jakub Bedřich. Záloha byla ve složení Milan Richter, Josef Holík, Libor Petráš a Alexandr Bedřich, zatímco v útoku se vedle Kristiána Halašty představil Michael Vavřík. Na lavičce byli připraveni ještě Daniel Chrustawzcuk, Michal Baroň a Michal Vlk. Posledně jmenovaný ale musel uchopit do ruky praporek a předposledního trápila nemoc a tak naskočil do hry až na konci druhého dějství. Omluvenku nahlásili dopředu Josef Jež, Pavel Kašuba, Radek Matuška, Daniel Dorotík, David Bleha, Filip Venclík, Dominik Halašta a Ivo Bajer. Na nominaci se dále neobjevili ani Martin Steiner, Jan Hříva a Adam Riedel.

povedený úvod

Jako první se vedení ujali domácí hráči a to zásluhou Alexe Bedřicha, jemuž nahrál Kocián po pasu za obranu levačkou ze zálohy od kapitána Holíka metr před prázdnou bránu, do které mladý útočník doklepl míč. Hosté pak sice zásluhou Lukáše Gawlíka vyrovnali, ale úvodní pětačtyřicetiminutovka byla i přesto vyrovnaná a Bludovice v ní hrály dobrý fotbal. 

zpackaný druhý poločas

Po změně stran ale přišly rychlé góly od zbyslavických hráčů, když nejprve Gawlík dovršil hattrick (u třetího gólu se údajně mělo jednat o ofsajd, nicméně delegovaný pomezní si toto nemyslel a ještě ukázal posměšné gesto vůči našemu brankáři) a pak z penalty, která bohužel byla správně odpískána, přidal gól č. 4 Jiří Buryan. Pak mohl Holík snížit, ovšem přízemní přihrávku od Halašty z pravé strany hřiště poslal šajtlí tváří v tvář gólmanovi Mikuláši Kovařčíkovi na hranici šestnáctky právě do něj. Do konce ještě naopak dvě trefy přidal hostující František Košař a upravil tak na konečných 1:6, nikoliv 1:7, jak uvádí svaz – jelikož se logicky za tak vysokého stavu nehrajou penalty.

Co čeká bludovice dále?

Za měsíc, dne 20. července, proběhne losovací aktiv OFS Nový Jičín, kde se bludovičtí dozví soupeře ve IV. třídě a rozpis zápasů. Do té doby mají volno. Zatím ještě není stále 100% jisté, kolik celků sestupuje a kolik postupuje. Aktuální stav je taková, že ze trojky postupují první Sedlnice a druhé Bravantice, zatímco černo-bílou legii doprovodí směrem dolů ještě Kyjovice. Z nejnižšího patra je zatím označen pouze jeden postupující a to Hladké Životice, zatímco z Okresního přeboru jsou potvrzeny jenom Velké Albrechtice.

 

VÝSLEDKY 14. KOLA III. TŘÍDY

DatumDomácíČas/VýsledekHostéSoutěžSezonaHřištěReportážDen zápasu Návštěva
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20163 80 diváků
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20164 150 diváků
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20165 30 diváků
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20166 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20167 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20168 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20169 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20162 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20161 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/20166 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201615 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201616 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201617 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201618 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201613 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201612 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201611 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2015/201610 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20173 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20174 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20175 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20176 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20177 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20171 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20172 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20178 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/20179 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/201710 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/201711 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/201712 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/201714 -
OS Nový Jičín - IV. třída A2016/201713 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20171 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20172 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20173 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20174 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20175 -
OS Nový Jičín - IV. třída - nadstavba (skupina 5. - 8. místo)2016/20176 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20182 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20183 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20184 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20187 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20185 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20186 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20188 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20181 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/20189 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201810 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201811 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201812 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201813 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201814 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201817 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201818 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201819 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201820 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201821 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201822 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201823 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201824 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201825 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201826 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201815 -
OS Nový Jičín - III. třída2017/201816 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20192 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20193 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20194 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20195 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20196 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20197 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20198 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20199 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201910 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201911 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201912 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201913 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/20191 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201914 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201915 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201917 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201918 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201919 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201920 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201921 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201922 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201923 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201924 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201925 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201926 -
OS Nový Jičín - III. třída2018/201916 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20202 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20203 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20204 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20205 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20206 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20207 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20208 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/20209 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202010 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202011 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202012 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202013 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/2020
1 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202015 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202016 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202017 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202018 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202019 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/2020
20 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202021 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202022 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202023 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202024 -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202025 -
2020/2021Corona Cup -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202026 -
2020/2021Corona Cup -
OS Nový Jičín - III. třída2019/202014 -
2020/2021- -
2020/2021Corona Cup -
2020/2021Příprava -
2020/2021
Příprava -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20212 60 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20213 28 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 35 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20213 85 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20214 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20214 48 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 50 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20214 15 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 150 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20214 60 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20215 25 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20215 33 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 42 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 120 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20215 50 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20216 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20213 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20213 35 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20216 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20216 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 70 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20216 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 35 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20216 30 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20215 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20217 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20215 40 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20217 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20217 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 45 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 45 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20217 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20217 40 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20212 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20218 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20218 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 45 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20218 49 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20219 35 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20219 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 32 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 45 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 47 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/20219 80 diváků
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20212 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20218 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/202110 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/202110 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20218 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2020/202110 0 diváků
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/2021
2 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20212 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20219 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20219 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202111 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20211 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20211 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/202110 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/202110 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202112 -
OS mladší žáci 7 + 1 sk. B2020/20213 -
Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. D2020/20214 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/202113 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
OS Nový Jičín - III. třída2020/20211 -
kondiční zápas -
- -
- -
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 55 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20223 120 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 65 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 70 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20224 70 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20226 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20225 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20225 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20225 40 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20225 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 60 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20225 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20226 -
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20226 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20226 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20226 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 48 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 55 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 70 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20226 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20227 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20227 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20227 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20227 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20227 35 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 55 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20227 80 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20228 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20228 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20228 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 80 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 55 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20228 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20228 60 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20228 10 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20229 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20229 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20229 26 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 -
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20229 110 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20225 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20224 0 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20224 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20224 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 70 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20224 34 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202210 100 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20229 25 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20223 40 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20223 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20223 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 45 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202211 30 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20229 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20223 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20222 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20222 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20222 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 150 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202212 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20222 25 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20224 -
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20221 24 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 50 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20221 -
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20223 65 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 50 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/202213 59 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20222 20 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20221 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 20 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 30 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 40 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 32 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20222 80 diváků
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20221 -
Mladší žáci 7+1 (2 x 35 min) sk. A2021/20221 -
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 43 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 75 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 60 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 37 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 25 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221 100 diváků
OS Nový Jičín - III. třída2021/20221