SK Statek Nová Horka vs. TJ Sokol Žilina B

logo OFS NJ

SK Statek Nová Horka vs. TJ Sokol Bludovice

TENISOVÝ KANÁR NA HŘIŠTI NOVÉ HORKY

Nabitý týden, v němž Bludovice sehrály dohromady 3 zápasy, je minulostí. Tečku za ním udělal výjezd do místní části Studénky zvané Nová Horka.

Jak se poskládal tým

Na plac přímo naproti známému zámku dorazilo nakonec 15 bludovických hráčů. Do brány se vrátil Lukáš Kocián, před kterého se rozprostřeli Michal Baroň, Josef Holík, Dalibor Kocůrek a Adam Riedel. V záloze se představila zbrusu nová posila podepsaná doslova za pět minut dvanáct den před zápasem a to Lukáš Rýdel. Toho doplnili v záložní řadě Daniel Dorotík, Michael Dwayeb a Daniel Chrustawczuk. Útočná dvojice byla jasná – Radovan Holaška + Kristián Halašta. Podle zpráv z průběhu týdne měli být na lavičce pouze dva náhradníci.

Nakonec jich bylo o 2 více a to díky již zmíněné posile v podobě Rýdela a příjezdu Chrustawczuka. Na svou příležitost tak čekali Martin Steiner, Michal Vlk, Pavel Kašuba a Dominik Zubek. Zraněný zůstává i nadále Dominik Halašta. Z pracovních důvodů byli omluveni slovenští tahouni Lukáš Badlík s Peterem Kolmanem, dále Tomáš Knápek s Filipem Venclíkem a svou neúčast dopředu hlásili také Josef Jež, Milan Richter, Patrik Strnadel a Alexandr Bedřich. Nemohly dorazit ani stálice Ivo Bajer s Liborem Petrášem. Vědět nedali Jakub Bedřich a František Hrachovec.

SMOLNÁ PREMIÉRA PRO RÝDELA

Nová tvář v dresu TJSB zažila přímo hororový začátek ve svém novém působišti, když si v 10. minutě srazila do vlastní brány jeden z nakopnutých míčů od soupeře. Ten do poločasu ještě přidal dva zásahy prostřednictvím Tomáše Zdeňka a Michala Jandy. Bludovičtí v útoku nevymysleli prakticky nic a celý poločas se nesl ve znamení chvilkového držení míče a následné ztráty zapříčiněné buď odkopem pryč nebo zachycením přihrávky soupeřem.

DALŠÍ TŘI INKASOVANÉ BRANKY BEZ ODPOVĚDI SMĚREM DOPŘEDU

Po změně stran se novohorští prosadili taktéž třikrát. Na střeleckou listinu se dostali Peter Nazalaník, Radim Kořený a Rostislav Vrečka. V útoku už se přeci jen „Mocní sokoli“ dostali aspoň k něčemu, ale pokusy byly nepřesné nebo neměly dostatečnou razanci. Pokračovalo se i ve tvrdé hře ze strany domácích, kteří si v prvním poločase prohlédli dvakrát žlutou kartu – jednou jí dostal Zdeněk, podruhé Tomáš Klečka. Potrestán ale byl v samém závěru pouze za řeči bludovický Baroň. Konečný stav tedy zněl 6:0. Vyzdvihnout můžeme bojovný výkon Dwayeba, kterého přišel podpořit i jeho otec, dále pocitvý defenzivní výkon Riedela a již zmíněného Rýdela, který se nenechal vlastencem rozhodit a bojoval co to šlo.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Konečně pauza trvající déle než tři dny. Další zápas totiž přijde až v sobotu 7. října a to doma proti osmému Bílovu, který v posledním utkání potrápil Hodslavice, s nimiž padl 2:3. Po něm už bude čekat na černo-bílou legii pouze jeden výjezd a to ten nejvzdálenější – do Kyjovic. Ten proběhne další týden v neděli, konkrétně 15. října, kde se stejně jako s Bílovem začne hrát ve 3 hodiny odpoledne.

VÝSLEDKY 9. KOLA IV. TŘÍDY

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 9. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody