TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. TJ Mořkov

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. TJ Sokol Ženklava

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. TJ Sokol Bludovice

Sobotní dopoledne patřilo duelu s Kunčicemi na jejich hřišti

Tým s nímž si loni bludovičtí dvakrát poradil s přehledem už výsledkově nepůsobí jako nováček a tak trenér Blažek upozorňoval už v týdnu své hráče aby byli obezřetní a soupeře nepodcenili jako před týdnem Petřvald.

Několik dní před utkáním se k týmu připojil nováček z Kunína Filip Knápek a nově se zaregistrovali hráči Štefan Tulej, Adrian Tulej a Rostislav Toman. Jak se později ukázalo, bylo to právě včas. V pátek večer totiž trenér Blažek začal sbírat omluvenky a postupně se ze zápisu o utkání museli vyškrtnout Anna Dvořáková, Růženka Stromšíková, Filip Knápek a David Hoďák. A když přidáme dlouhodobě zraněného Richarda Krutílka, měl by bez nováčků trenér co dělat aby složil tým na zápas. Nikdo další se však na marodku během noci z pátku na sobotu nepřidal a tak se mohlo v klidu odjet k souboji pod Ondřejník.

Do branky se postavil objev a překvapení mladších žáků, Lukáš Stromšík. Na stopera se postavil kapitán týmu Teodor Toman a v tu chvíli měli hráči hostů svou vnitřní jistotu, že za zády mají to nejlepší. Bludovičtí od začátku diktovali tempo hry a předváděli to, co po nich jejich lodivod vyžaduje, souhru, přihrávky, kombinace a hlavně klid na míči a držení míče. Netrvalo tak dlouho a hosté se začali prosazovat. Skvělý výkon brankáře domácích ale zamezil našim fotbalistům se častěji prosazovat. Přesto se dokázal krásnou sólovou akcí prosadit i nováček Tadeáš Cagaš a zaznamenal tak premiérovou trefu v bludovickém dresu.

sestava Kunčice

Svůj výkon však vylepšil i v druhém poločase kdy se pro změnu trefil krásnou křižnou střelou do horní části branky. Poločas tak hosté ovládli s přehledem přestože fotbalisté Kunčic nic nevzdávali a i jednou krásnou střelou přímo do šibenice, na kterou byl i náš zázrak v brance krátký, snížili skóre. Do druhé půle změnil trenér rozestavení pouze na dva obránce a jasně zadal úkol, držet balón, pokračovat ve výkonu a nepůjčit soupeři míč. V prvních minutách zatlačili bludovičtí svého soka na vlastní polovinu a ti měli co dělat aby alespoň míče odkopávali za polovinu, kde už ale číhal náš kapitán a parťák z obrany Karel Alt. V druhé části tak sice nepadlo tolik branek, ale trenér pochválil své svěřence za příkladnou hru, kterou předváděli a odčinili tak ostudný výkon z minulého domácího zápasu.

Za zmínku stojí i gól Marka Macíčka, jednoho z nejmenších hráčů týmu, který se po dlouhé době také trefil a to po rohovém kopu hlavou. Za svůj výkon si tak gólový úspěch zasloužil. Svou premiéru za Bludovice si odbyli i Štefan Tulej, Adrian Tulej a Rostislav Toman, kteří také ukázali, že mohou být pro klub přínosem. Příštím soupeřem bude soused v tabulce, který má stejný počet bodů, Skotnice. Na jejich hřišti si to naši žáci rozdají o vylepšení své tabulkové pozice.

 

OSTATNÍ VÝSLEDKY NEKOMPLETNĚ ODEHRANÉHO 8. KOLA – MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 (2 X 35 MIN.) SK. A

 

TABULKA PO NEKOMPLETNĚ ODEHRANÉM 8. KOLE – MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 (2 X 35 MIN.) SK. A
PoziceKlubZápasyVýhryProhryVstřelenéObdrženéRozdílRemízy
1330294250
24313517180
34312412120
4321266200
5312231760
64132327-40
73121222-100
8404067-670

 

nejlepší střelci PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 8. KOLE – MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 (2 X 35 MIN.) SK. A

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. FK Skotnice/Mošnov

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. FK Primus Příbor

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. Fotbal Studénka

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. TJ Sokol Žilina

TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem vs. TJ Sokol Ženklava / AFC Veřovice

Původní termín: 16.04.2022 10:00