FK Hodslavice vs. FK Štramberk

FK Hodslavice vs. FC Kyjovice

FK Hodslavice vs. SK Statek Nová Horka

FK Hodslavice vs. FK Životice u Nového Jičína

Poznámka: změna pořadatelství Hřiště: Hodslavice, Původní termín: 16.09.2023 15:30

FK Hodslavice vs. TJ Sokol Žilina B

logo OFS NJ

FK Hodslavice vs. TJ Sokol Bludovice

DEBAKL V DERBY BEZ TRENÉRA A NĚKTERÝCH HRÁČŮ

TJ Sokol Bludovice zahájil o poslední srpnové neděli své tažení IV. třídou, které už absolvuje bez Bohumila Sivého a některých hráčů, ale za to s jednou z trojice posil.

Jak se poskládal tým

Mezi třemi tyčemi se představil Dominik Halašta. Čtyřčlennou obranu před ním utvořili stopeři Dalibor Kocůrek s Josefem Ježem a krajními zadáky Adamem Riedelem a Lukášem Kociánem. V záloze si zahráli zprava Michael Dwayeb, Josef Holík, Lukáš Badlík a Filip Venclík a útočení měli obstarat Kristián Halašta s Pavlem Kašubou. Na lavičce pak od začátku seděli Martin Steiner s Michalem Vlkem, které ke konci poločasu doplnil ještě Daniel Chrustawczuk. Vzhledem ke zranění pak jako vedoucí mužstva zůstal Michal Baroň a na druhé dějství přišel aspoň v civilu podpořit své nové kolegy druhý ze slovenských posil, Peter Kolman.

dobrá desetiminutovka

Před početnou návštěvou, ve které se objevili i například předseda Jiří Krutílek, bývalý šéftrenér mládeže Miroslav Blažek nebo věrní příznivci v podobě manželů Křižanových, začali bludovičtí na své poměry dobře a vytvořili si i hrstku dobrých šancí. Dvě z nich měl na kopačce Halašta, jednu už za stavu 2:0 vytvořil prakticky sám Jež svým průnikem až do malého vápna, kde mu scházela přesnější muška. Na branky Jana Bartoně a Patrika Mičky pak hattrickem za 3 minuty navázal Lukáš Novák, který je odchovancem hodslavického klubu, jenž si odskočil na 3 roky do dorostu třetiligového Frýdku-Místku. Na konci poločasu pak ještě dobrou standardku vymyslel Steiner, který krátce na to i zavěsil míč do sítě, ovšem podle rozhodčího Reného Gajduška to bylo po faulu a tak se premiérová branka nositele čísla 10 anulovala. Na druhé straně se pak ještě v poslední minutě prosadil Jakub Dvořák.

nesehranost a absence fyzičky u tjsb

Po změně stran se domácí více stáhli a nechali zase krátce hrát hosty, kteří si ale tentokrát nedokázali nahrát a udržet míč po delší dobu. Pak už se ale Hodslavjané znovu rozjeli a Michael Kuchtík dvěma brankami navázal na poločasový stav 6:0. V rozmezí minuty pak Mička dovršil i svůj hattrick a gólovou tečku udělal druhý z bratrů Kuchtíků, Patrik. Se závěrečným hvizdem mladého arbitra ještě přišla jedna branka, ale gól s pořadovým číslem 12 už neplatil, jelikož hra byla ukončena v okamžik vystřelení. Nutno uznat, že domácí celek byl fotbalovější, jejich mladé tváře dokázaly hru oživit i v závěrečných fázích a v jejich výroční sezoně tak lze hovořit o velkém aspirantovi na postup výše.

Ovšem zpět k Bludovicím. Asi nejlepší výkon podal vedle Lukáše Badlíka, jenž si pochvaloval tempo zápasu a měl dokonce na sobě i GPS snímač jako opravdový profi fotbalista, také Filip Venclík, který po vzoru MMA bojovníka Jiřího „Denisy“ Procházky nasadil samurajský cop a podobně jako tito japonští bojovníci válčil i na hřišti. Neztratil se však ani Kocián, jemuž scházela pořádná rozcvička nebo Holík, jenž se v závěru stáhl s Badlíkem do obrany, kde oba utopily své dovednosti pro dobro týmu. Po více než roční absenci se pak v sestavě ukázali otec dvojčat Riedel a Dwayeb, jenž od vážného zranění v duelu s Bartošovicemi nehrál a trénoval jen poskrovnu. Je na čem pracovat a klasik by mohl říct, že odrazit se musí ode dna.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Na bludovického Sokola nyní čeká dvojice domácích zápasů za sebou. Nejprve to bude v sobotu 2. září ten proti Skotnici B a týden na to přijde souboj s Mankovicemi. Oba zápasy začínají v Parku legend v 16:00.

VÝSLEDKY 4. KOLA IV. TŘÍDY

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 4. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524