FK Hodslavice vs. FK Štramberk

FK Hodslavice vs. FK Bílov

FK Hodslavice vs. TJ Tatran Mankovice

FK Hodslavice vs. FC Kyjovice

FK Hodslavice vs. SK Statek Nová Horka

FK Hodslavice vs. FK Životice u Nového Jičína

Poznámka: změna pořadatelství Hřiště: Hodslavice, Původní termín: 16.09.2023 15:30

FK Hodslavice vs. TJ Sokol Žilina B

logo OFS NJ

FK Hodslavice vs. TJ Sokol Bludovice

DEBAKL V DERBY BEZ TRENÉRA A NĚKTERÝCH HRÁČŮ

TJ Sokol Bludovice zahájil o poslední srpnové neděli své tažení IV. třídou, které už absolvuje bez Bohumila Sivého a některých hráčů, ale za to s jednou z trojice posil.

Jak se poskládal tým

Mezi třemi tyčemi se představil Dominik Halašta. Čtyřčlennou obranu před ním utvořili stopeři Dalibor Kocůrek s Josefem Ježem a krajními zadáky Adamem Riedelem a Lukášem Kociánem. V záloze si zahráli zprava Michael Dwayeb, Josef Holík, Lukáš Badlík a Filip Venclík a útočení měli obstarat Kristián Halašta s Pavlem Kašubou. Na lavičce pak od začátku seděli Martin Steiner s Michalem Vlkem, které ke konci poločasu doplnil ještě Daniel Chrustawczuk. Vzhledem ke zranění pak jako vedoucí mužstva zůstal Michal Baroň a na druhé dějství přišel aspoň v civilu podpořit své nové kolegy druhý ze slovenských posil, Peter Kolman.

dobrá desetiminutovka

Před početnou návštěvou, ve které se objevili i například předseda Jiří Krutílek, bývalý šéftrenér mládeže Miroslav Blažek nebo věrní příznivci v podobě manželů Křižanových, začali bludovičtí na své poměry dobře a vytvořili si i hrstku dobrých šancí. Dvě z nich měl na kopačce Halašta, jednu už za stavu 2:0 vytvořil prakticky sám Jež svým průnikem až do malého vápna, kde mu scházela přesnější muška. Na branky Jana Bartoně a Patrika Mičky pak hattrickem za 3 minuty navázal Lukáš Novák, který je odchovancem hodslavického klubu, jenž si odskočil na 3 roky do dorostu třetiligového Frýdku-Místku. Na konci poločasu pak ještě dobrou standardku vymyslel Steiner, který krátce na to i zavěsil míč do sítě, ovšem podle rozhodčího Reného Gajduška to bylo po faulu a tak se premiérová branka nositele čísla 10 anulovala. Na druhé straně se pak ještě v poslední minutě prosadil Jakub Dvořák.

nesehranost a absence fyzičky u tjsb

Po změně stran se domácí více stáhli a nechali zase krátce hrát hosty, kteří si ale tentokrát nedokázali nahrát a udržet míč po delší dobu. Pak už se ale Hodslavjané znovu rozjeli a Michael Kuchtík dvěma brankami navázal na poločasový stav 6:0. V rozmezí minuty pak Mička dovršil i svůj hattrick a gólovou tečku udělal druhý z bratrů Kuchtíků, Patrik. Se závěrečným hvizdem mladého arbitra ještě přišla jedna branka, ale gól s pořadovým číslem 12 už neplatil, jelikož hra byla ukončena v okamžik vystřelení. Nutno uznat, že domácí celek byl fotbalovější, jejich mladé tváře dokázaly hru oživit i v závěrečných fázích a v jejich výroční sezoně tak lze hovořit o velkém aspirantovi na postup výše.

Ovšem zpět k Bludovicím. Asi nejlepší výkon podal vedle Lukáše Badlíka, jenž si pochvaloval tempo zápasu a měl dokonce na sobě i GPS snímač jako opravdový profi fotbalista, také Filip Venclík, který po vzoru MMA bojovníka Jiřího „Denisy“ Procházky nasadil samurajský cop a podobně jako tito japonští bojovníci válčil i na hřišti. Neztratil se však ani Kocián, jemuž scházela pořádná rozcvička nebo Holík, jenž se v závěru stáhl s Badlíkem do obrany, kde oba utopily své dovednosti pro dobro týmu. Po více než roční absenci se pak v sestavě ukázali otec dvojčat Riedel a Dwayeb, jenž od vážného zranění v duelu s Bartošovicemi nehrál a trénoval jen poskrovnu. Je na čem pracovat a klasik by mohl říct, že odrazit se musí ode dna.

CO ČEKÁ BLUDOVICE PŘÍŠTĚ

Na bludovického Sokola nyní čeká dvojice domácích zápasů za sebou. Nejprve to bude v sobotu 2. září ten proti Skotnici B a týden na to přijde souboj s Mankovicemi. Oba zápasy začínají v Parku legend v 16:00.

 

VÝSLEDKY 4. KOLA IV. TŘÍDY

 

TABULKA iV. třídy PO KOMPLETNĚ ODEHRANÉM 4. KOLE

PoziceKlubZápasyVýhryProhryVýhry na penaltyProhry na penaltyVstřelenéObdrženéRozdílBody
1970114053524
29711037122523
39621035142120
4953102827117
5944012620613
6933122319413
793501734-2710
8926102329-68
9916021734-175
1090810749-422

 

PROGRAM 5. KOLA IV. TŘÍDY

FK Hodslavice vs. FK Skotnice B

FK Hodslavice vs. TJ Mořkov